»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
qiell-lirie EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
qiell-lirie EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
qiell-lirie EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
qiell-lirie EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
qiell-lirie EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
qiell-lirie EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
qiell-lirie EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
qiell-lirie EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
qiell-lirie EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
qiell-lirie EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
qiell-lirie EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
qiell-lirie EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

fOrUMi QIELL-LIRIE NGA ORI & ERA
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime festash

Pėrshėndetje dhe urime festash
Kėndi i pėrshendetjeve dhe urimeve. Pėrshendet mikun tuaj nga bota virtuale nė raste ditėlindjesh, gezimeve, festave kombėtare dhe fetare, urime pėrgezimesh ne raste tė martesave, suksevenė lėmi tė ndryshme tė jetė apo ndodhive tė tjera.

81169Sun Feb 05, 2017 12:07 pm
Dielli Mirmengjesi
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi i Antarėve

Prezantimi i Antarėve
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

351346Sun Feb 05, 2017 11:58 am
Dielli Pershendetje
qiell-lirie Empty
 

POLITIKA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Aktualitet

NGJARJET ME TE RENDESISHME POLITIKE NE SHQIPERI DHE NE VENDET FQINJE
60405Thu Nov 11, 2010 9:42 am
Alina008 Bush gjuhet me kepucė, nė Irak.
qiell-lirie Empty
 

SHQIPERIA DHE SHQIPTARET.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Bashkėatdhetarėt nėpėr botėPer shqiptaret qė ndodhen jashtė kufijėve te atdheut tė tyre le tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet.
00
Asnjė mesazh i ri

Shqiperia dhe Shqiptaret

Diskutime me shqetesimet e shqipetareve dhe Shqiperise sot,ceshtje dhe mendime te kohes se sotme.Te flasim se bashku per tema te ndryshme te jetes sone.
18260Fri Nov 26, 2010 1:43 pm
sara_ger Ne cfare gjendje ndodhet rinia Shqipetare ??
qiell-lirie Empty
 

TEMA SOCIALE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema te pergjithshme

Tema te pergjithshmeProbleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varferia, diskriminimi etj.
461316Sun Apr 10, 2011 1:40 pm
sara_ger A e urreni  antarin siper?
Asnjė mesazh i ri

Arsimi ne Shqiperi

820Fri Feb 26, 2010 7:06 pm
ĪM_ßŲ§S MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ
qiell-lirie Empty
 

TRUPI DHE SHENDETI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Njeriu edhe shendeti

Njeriu edhe shendetiMendja e shendoshe ne nje trup te shendosh. Shendeti eshte nje mireqenie e plote mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e nje semundjeje.Moderator: Administrator/e
28178Fri Feb 26, 2010 7:07 pm
ĪM_ßŲ§S Anemia
qiell-lirie Empty
 

ARTI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti dhe Kultura

Arti dhe KulturaForum mbi Artin dhe Kulturen ne Shqiperi dhe ne bote. Shprehja e estetikes ne jeten njerezore, mbi format dhe mjetet e shprehjes se saj. Cilet jane perfaqesuesit me te denje te kultures dhe artit shqiptar.Cilesit e artit Shqipetar.
62411Wed Jun 23, 2010 2:38 am
ĪM_ßŲ§S ISUF BAJRAMI
qiell-lirie Empty
 

KRIJIME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Krijimet Tuaja

POSTONI KRIJIMET TUAJA NE FAQET E KETIJ FORUMI.
11256Sun May 01, 2011 12:17 am
era13 Krijime nga Era13.
qiell-lirie Empty
 

NDJENJA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

DashuriaEmer qė duhet mė shumė se vetvetja emer qė e din e ē’ėshtė e vėrteta, qė tė benė njėmijė vjet tė jetosh e tė benė ē’do gjė ta gėzosh! Dashuria!

1484170Mon Feb 06, 2017 6:12 am
Dielli Besoni ne lotet e nje mashkulli
Asnjė mesazh i ri

Bota erotike/seksuale

Bota erotike/seksualeKėshillohen tė hyjnė vetėm ata persona qė janė mbi 18-vjec!
41601Sun Jul 07, 2013 1:56 pm
arion XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
qiell-lirie Empty
 

ZBAVITJE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

Chit-ChatBISEDONI ME NJERI-TJETRIN,MERRUNI ME THASHETHEME,FJALE TE KOTA,KALONI MOMENTE TE KENDESHME NE SHOQERIN E MIQEVE.
12989Sat May 23, 2015 4:48 pm
Admin Vetem nje fjale
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi FotografikFOTO TE ANETAREVE,FOTOGRAFI TE BUKURA NGA QYTETET NE SHQIPERIS,DHE MOMENTE TE BUKURA TE FIKSUAR NGA APARATI FOTOGRAFIK.
8270Tue Dec 14, 2010 7:41 pm
eSSi Foto romantike
Asnjė mesazh i ri

Nji kafe mes miqsh

TE PIME NJE KAFE VIRTUALE NE SHOQERIN E NJERI-TJETRIT,TE BISEDOJME,TE MERREMI ME THASHETHEME,TE KALOJME MOMENTE MAGJIK SE BASHKU.
11639670Fri Apr 12, 2013 8:47 pm
shaban cakolli Nje tek puthje per.......
Asnjė mesazh i ri

GUEST

Nuk deshironi te beheni anetar te forumit tone deri sa te bindeni plotesisht qe ky eshte forumi i duhur per argetimin tuaj???? Ateher na shkruani te forumi i guesteve, deri ne momentin qe te bindeni plotesisht qe te jeni pjese e grupit tone. Ju mirepresim.
476527Sat May 23, 2015 4:41 pm
Admin CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
qiell-lirie Empty
 

ZONE E LIRE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Zone e lire

Zone e lireForum i Hapur. Gjithēka pa limit dhe pa censurė. Diskutime te ndryshme, tema sociale dhe shoqerore ne diskutime te hapura.Tema universale mbi problemet qė has shoqeria .Rracizemi, Diskriminimi,lufta... etj
1461604Sat Feb 05, 2011 2:32 am
eSSi CFARE DO I THOJE JETES PO TE MUNDJE....
qiell-lirie Empty
 

MUZIKA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike & Video

Muzike & Video Shqip dhe te huaja falas per tu shkarkuar. Kerkoni e dergoni ketu muziken tuaj te preferuar.
22726Fri Apr 12, 2013 8:40 pm
shaban cakolli cila kenge eshte qe ju sjell shum kujtime
qiell-lirie Empty
 

SPORTI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futbolli shqiptar

Futbolli shqiptar
O sa mirė me qenė shqiptar! Mblidhuni kėtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres, Forca Shqipėria!

00
Asnjė mesazh i ri

Futbolli i huaj

Futbolli i huajKampionatet e huaja te futbollit.
14Sat Jun 26, 2010 1:39 pm
eSSi BOTERORI 2010
Asnjė mesazh i ri

Sporte te ndryshme

Sporte te ndryshmeTe gjitha llojet e sporteve diskutohen dhe sillen ne ket forum.
00
Asnjė mesazh i ri

Sporti

SportiKampionatet shqiptare, kombetarja jone. Tifozat dhe klubet sportive, diskutojme per skuadren e zemres.
16272Sun Jan 24, 2010 4:23 pm
TONIII Cila eshte skuadra  juaj e zemres
qiell-lirie Empty
 

Gjuha e huaj

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

PARLI ITALIANO?

PARLIAMO ITALIANO INSIEME.
16528Sun Mar 13, 2011 11:35 pm
eSSi Dove ti trovo per dirti che ...
Asnjė mesazh i ri

DO YOU SPEAK ENGLISH?

This forum is for all boys and girls from other states.Here you can speak only in english with albanians.Speak english with your friend
16418Tue Jun 22, 2010 1:25 am
era13 Missing You
qiell-lirie Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 61291 artikuj
Forumi ka 578 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Mario karaj
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 346 mė Tue Aug 13, 2019 8:05 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Webmaster ][ Administrators ][ super-moderatore ][ Moderators ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur