»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Overall top 20 posters EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Overall top 20 posters EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Overall top 20 posters EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Overall top 20 posters EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Overall top 20 posters EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Overall top 20 posters EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Overall top 20 posters EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Overall top 20 posters EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Overall top 20 posters EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Overall top 20 posters EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Overall top 20 posters EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Overall top 20 posters EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
ĪM_ßŲ§S
ĪM_ßŲ§S04/09/2008Mon Apr 29, 2013 4:59 pm10480    
 2 
era13
era13futja kot....11/04/2008Tue Nov 15, 2011 5:14 am6786    
 3 
Admin
Admin10/04/2008Tue Jan 17, 2017 1:21 am5688   http://qiell-lirie.albanianforum.net 
 4 
avatar
eSSi20/09/2009Sat Sep 20, 2014 11:16 pm5293    
 5 
sara_ger
sara_ger19/09/2009unknown3948    
 6 
vl_girl
vl_girl17/07/2008Fri Jan 14, 2011 9:30 pm2304    
 7 
RINA
RINA11/09/2008unknown1646    
 8 
shaban cakolli
shaban cakolli02/10/2009Thu May 09, 2013 3:08 pm1263    
 9 
TONIII
TONIIICA TE HASH16/05/2008Sun Apr 10, 2011 4:04 am1252    
 10 
erti
erti11/09/2008Sun May 19, 2013 6:44 pm1217    
 11 
TOP_MODEL
TOP_MODELNever take life seriously. Nobody gets out alive anyway30/04/2008unknown944    
 12 
dani
dani24/07/2008Mon Feb 01, 2010 9:43 pm930   http://www.arberiaonline.com 
 13 
avatar
mandir18/05/2009unknown804    
 14 
rejbisa
rejbisa08/12/2009Fri Apr 08, 2011 10:13 pm715    
 15 
GREG
GREG01/06/2008unknown561    
 16 
avatar
Patrokli04/10/2008Fri Feb 12, 2010 2:22 am558    
 17 
xhulia_Di
xhulia_Di...?...17/07/2008Thu Oct 30, 2008 11:59 pm512   http://www.peshkopia.net/ 
 18 
edangel
edangelkulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.12/05/2008Mon Nov 24, 2008 6:34 pm482   http://www.lezha.eu 
 19 
bimba
bimba22/02/2009Sun May 22, 2011 1:54 am296    
 20 
stelina
stelina21/11/2008Fri May 22, 2009 3:48 pm293