»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» - Portali ORI 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

*
*
*
*
*
*
*
*
MOTI

PRISHTINĖ
Temp: 2°C
Lagėshtia: 84%,
Erėrat: 7km/orė
SHKUP
Temp: 4°C
Lagėshtia: 70%,
Erėrat: 5km/orė
TIRANĖ
Temp: 2°C
Lagėshtia: 10%,
Erėrat: 0km/orė

Arcade
Faqe partner
Top Mediat
Radio.
Goglat
qiell-lirie - Portali ORI Goglat10
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
qiell-lirie - Portali ORI EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
qiell-lirie - Portali ORI EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
qiell-lirie - Portali ORI EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
qiell-lirie - Portali ORI EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
qiell-lirie - Portali ORI EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
qiell-lirie - Portali ORI EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
qiell-lirie - Portali ORI EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

Besoni ne lotet e nje mashkulli
qiell-lirie - Portali ORI EmptySun Aug 17, 2008 11:44 pm nga daniela
Ju ka ndodhur ndonjeher te shihni ndonje mashkull duke qar per nje dashuri dhe ju besoni loteve te tyre(te krokodileve)

Komentet: 7
C'ESHTE DASHURIA?
qiell-lirie - Portali ORI EmptySun Apr 13, 2008 1:04 am nga Admin
Sipas jush,c'eshte dashuria??

Komentet: 95
Mesazhi me i bukur
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Oct 20, 2008 2:50 am nga ĪM_ßŲ§S
Cili ka qen mesazhi me i bukur i dashuris qe keni marr?

Komentet: 27
Ka dashuri pa interes?
qiell-lirie - Portali ORI EmptyMon Sep 22, 2008 11:26 pm nga Admin
Dashuria eshte thjesht nje forem komplekse pa interes, qe bazohet vetem ne ndjenja, apo eshte nje forem lidhjeje ku interesi ze nje vend te rendesishem?

Komentet: 7
Me fal...
qiell-lirie - Portali ORI EmptyWed Feb 17, 2010 11:39 am nga sara_ger
Me fal qe nuk mundem ta kthje dashurin ne te njejten menyr!

Komentet: 45
ORA1
Top posters
ĪM_ßŲ§S
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
era13
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
Admin
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
eSSi
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
sara_ger
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
vl_girl
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
RINA
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
shaban cakolli
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
TONIII
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
erti
qiell-lirie - Portali ORI Vote_lcapqiell-lirie - Portali ORI Voting_barqiell-lirie - Portali ORI Vote_rcap 
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 346 mė Tue Aug 13, 2019 8:05 am
Statistikat
Forumi ka 578 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Mario karaj

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 61291 artikuj v 873 temat
Zbulo inernetin shqiptar
KosDir.com
Oferta ime
qiell-lirie - Portali ORI Oferta16
ARGETOHUNI
PortaliForumiCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuIdentifikohuTOP Albaniachatmeebochatshkarko

qiell-lirie - Portali ORI T_pixel  Copyright © 2008 IDEUAR Dhe Krijuar nga ORI & ERA