»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 A jetohet pa dashuri?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Feb 07, 2010 7:43 pm

duhet ...edhe pse deshira per te jetuar iken...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 08, 2010 12:02 am

po jetohet o njerez, eshte me mire mos ta provosh ate m** se lendohesh

_________________
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Feb 12, 2010 8:39 pm

po une jetoj per vete dhe pse e vuaj shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Feb 12, 2010 9:39 pm

nuuuuuuuuuuuk jetoooooooooooooooooohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Feb 12, 2010 10:47 pm

jetohet ...por keq ama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Feb 14, 2010 2:05 am

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 212407
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Feb 14, 2010 2:14 am

jemi mesuar as na ben pershtypje,jetojm me mire pa ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptySun Feb 14, 2010 10:47 am

edhe jetohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 15, 2010 2:20 am

edhe aman Very Happy

_________________
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 15, 2010 8:28 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Feb 15, 2010 11:48 pm

po njeriu ka shme nevoj te jap dashuri dhe te marr, keshtu qe normale qe eshte e nevojshme, por dhe mund te rrosh pa te, por thjesht pa sh emocion

_________________
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 12:59 am

qyqa mi era kush ti ka msu gjith kto gjona mi kukumjacke :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 1:25 am

dashuria mer poc Very Happy

_________________
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:18 pm

jetohet keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ina_ina
anetar i/e re
anetar i/e re
Ina_ina

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 31
Location : Tirane
Registration date : 29/07/2013

A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm

jetohet ...por pa ngjyra...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A jetohet pa dashuri?   A jetohet pa dashuri? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jetohet pa dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: