»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Vetem nje fjale

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySat Mar 05, 2011 9:02 pm

vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyMon Mar 28, 2011 10:55 pm

ah #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyWed Mar 30, 2011 10:27 am

ufffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySun Apr 10, 2011 3:35 am

zemer #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySun Apr 10, 2011 1:40 pm

Jete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 8:29 pm

bashk [#giverose_an
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm

Nostalgji

_________________
Vetem nje fjale - Faqe 6 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Vetem nje fjale   Vetem nje fjale - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vetem nje fjale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: