(`v ) Qiell-lirie (`v )
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nse-dshironi-q-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

(`v ) Qiell-lirie (`v )


 
Portali ORIForumCalendarPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyr, mosh dhe atdhe?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» M thuaj si ha, t t them se si bn seks
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» ǒfar sht m e rndsishme, t duash apo t dashurosh?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Latest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of (`v ) Qiell-lirie (`v ) on your social bookmarking website

Latest discussions

   Temat  Search in  Prgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Besoni ne lotet e nje mashkulli


Dashuria7daniela1946Mon Feb 06, 2017 6:12 am
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  C'ESHTE DASHURIA?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Dashuria95Admin5548Mon Feb 06, 2017 6:00 am
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Mesazhi me i bukur


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria27M_اS2741Mon Feb 06, 2017 5:42 am
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Ka dashuri pa interes?


Dashuria7Admin2006Mon Feb 06, 2017 5:37 am
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Mirmengjesi


Prshndetje dhe urime festash0Dielli482Sun Feb 05, 2017 12:07 pm
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Pershendetje


Prezantimi i Antarve0Dielli493Sun Feb 05, 2017 11:58 am
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Prshndetje dhe urime festash148era136431Tue Jan 17, 2017 1:20 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Vetem nje fjale


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Chit-Chat131M_اS6828Sat May 23, 2015 4:48 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 8, 9, 10 ]
GUEST229anonim8738Sat May 23, 2015 4:41 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Me fal...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria45sara_ger7915Mon Jul 29, 2013 1:28 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  GJUMI DHE DASHURIA.


Dashuria14era131609Mon Jul 29, 2013 1:27 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!


Dashuria8Trimi-hg1543Mon Jul 29, 2013 1:25 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  A njeh dashuria ngjyr, mosh dhe atdhe?


Dashuria7sara_ger1488Mon Jul 29, 2013 1:24 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  A jetohet pa dashuri?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria39era133208Mon Jul 29, 2013 1:22 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  TE DUA KUR.....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Dashuria102stelina5110Mon Jul 29, 2013 1:20 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Aka nje vend dhe per mua ketu..?


Prezantimi i Antarve11NeTa2303Mon Jul 29, 2013 1:11 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper


Bota erotike/seksuale2era132276Sun Jul 07, 2013 1:56 pm
arion Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  M thuaj si ha, t t them se si bn seks


Bota erotike/seksuale1Vizitor1877Fri Apr 12, 2013 11:33 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Vajzat e virgjera, a gjenden me?


Bota erotike/seksuale19Admin6020Fri Apr 12, 2013 11:30 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  PER TY.......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Dashuria155era136430Fri Apr 12, 2013 9:19 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria60daniela3667Fri Apr 12, 2013 9:17 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29stelina2269Fri Apr 12, 2013 9:14 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  ǒfar sht m e rndsishme, t duash apo t dashurosh?


Dashuria8sara_ger1535Fri Apr 12, 2013 9:13 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  MARTES APO BASHKEJETES?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria71era133425Fri Apr 12, 2013 9:13 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Me dhemb zemra kur....?


Dashuria20sara_ger2014Fri Apr 12, 2013 9:11 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?


Dashuria14sara_ger2184Fri Apr 12, 2013 9:10 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  DEDIKIME PER DASHURIN


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dashuria186Admin10029Fri Apr 12, 2013 9:09 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh


Dashuria2M_اS1438Fri Apr 12, 2013 9:07 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Vuaj kur ti...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria25sara_ger1965Fri Apr 12, 2013 9:06 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Te dua sepse...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Dashuria101Admin5966Fri Apr 12, 2013 9:03 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Shprehje , vargje te bukura per dashurine


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 17, 18, 19 ]
Dashuria453Vizitor10032Fri Apr 12, 2013 9:03 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  mendem pr ty... do t''i dish arsyet?!


Dashuria24sara_ger1804Fri Apr 12, 2013 9:01 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Duke Menduar Per Ty...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria59daniela5177Fri Apr 12, 2013 9:00 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Dashuria217Admin8533Fri Apr 12, 2013 8:59 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  "Te dua" me vargje


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dashuria179era139999Fri Apr 12, 2013 8:59 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  kur mbyll syte....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Dashuria152kleandra7313Fri Apr 12, 2013 8:54 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  TI ISHE...DHE DO TE MBETESH...


Dashuria15era131982Fri Apr 12, 2013 8:51 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  Nje tek puthje per.......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Nji kafe mes miqsh294Vizitor8085Fri Apr 12, 2013 8:47 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  TEME PA TEME ...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
GUEST206era137168Fri Apr 12, 2013 8:46 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  dua te te them....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
GUEST172era138596Fri Apr 12, 2013 8:45 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  PO PRES....


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 9, 10, 11 ]
Nji kafe mes miqsh260M_اS9752Fri Apr 12, 2013 8:44 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  cila kenge eshte qe ju sjell shum kujtime


Muzike & Video10M_اS1190Fri Apr 12, 2013 8:40 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  NDONJEHER...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 9, 10, 11 ]
GUEST258anonim9160Fri Apr 12, 2013 8:30 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  PER................


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 36, 37, 38 ]
GUEST925era139999Fri Apr 12, 2013 3:03 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riLatest topics and discussions - (`v ) Qiell-lirie (`v ) Empty

  KU DO TE DONIT TE ISHIT NE KETO MOMENTE?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 17, 18, 19 ]
GUEST457era.9999Fri Apr 12, 2013 3:01 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht n krye
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Krce tek: