»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 C'ESHTE DASHURIA?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySun Nov 09, 2008 7:21 pm

DASHURIA GJEJA ME E BUKUR QE MUND TI NDODH NJERIUT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySat Dec 27, 2008 12:57 am

s'termundim i enderrave

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 01, 2010 12:10 pm

Dashuria eshte jeta,ne cofte se nuk eshte vdekje.Eshte djep,por eshte gjithashtu edhe varr.E njejta ndjenje thote "PO" dhe "JO",ne zemren njerezore.Nga te gjitha gjerat qe ka bere Zoti,zemra njerezore eshte ajo qe leshon me shume drite,por,medet,dhe me shume terr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Onsi
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Onsi

Numri i postimeve : 168
Age : 32
Location : Italy
Job/hobbies : Arti
Registration date : 23/12/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Feb 05, 2010 1:01 am

ndjenje e pa komanduar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySat Feb 06, 2010 7:38 pm

diku kam lexuar : "...ishte nje kohe qe nuk e njihja forcen ne dashuri.erdhi nje kohe qe e besova.tani ajo ka mbetur iluzion...dashuria qenka nje levizje e perkohshme..."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 15, 2010 8:07 pm

dashuria te jep jete te jetosh si nej engjell por dhe te jep helem dhe te vran

Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Feb 16, 2010 12:03 am

dashuria nje kopesht me bare, ku kullosin ca gomar, ca idiot e ca te marr

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Feb 16, 2010 12:43 am

dashuria esht nje qyp me asojshe scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Feb 16, 2010 1:26 am

ik re pilu ti, u bone ti C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 43667

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Feb 16, 2010 3:02 am

erti shkruajti:
dashuria esht nje qyp me asojshe scratch
thuje thuje #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Feb 16, 2010 5:26 pm

dashuria nje iluzion romantik

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Feb 19, 2010 2:17 am

Dashuria nuk mund te jete e thelle , ne qofte se nuk eshte e paster
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptySun Jun 27, 2010 12:19 am

Dashuria ėshtė njė ndjenjė e fuqishme dhe e jashtėzakonshme pėr njė njeri, njė vend ose diēka. Ajo bazohet tek afria, dobia (nė kuptimin anėsor), dhe/ose mbi dėshirėn dhe tėrheqjen erotike. Dashuria mund tė kuptohet edhe si njė pėrkujdesje ose vlerėsim i thellė. Dashuria mendohet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyTue Jun 29, 2010 9:14 am

Dashuria eshte jeta vet per ate qe di ta jetoj dhe skarificat ti lufoj,ne te kundertet eshte vdekje per ata qe lejon ndjenja e dobesis se besimit ti mbuloj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyThu Jul 15, 2010 11:05 pm

nje lendine me bar ku kullosin dy gomar

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Jul 16, 2010 8:15 pm

kush e merr vesh aman......pfffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Aug 13, 2010 4:45 am

nje lendin me bare qe kullosin ca gomar

_________________
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bukuroshjamaqedoni
anetar i/e re
anetar i/e re


Female
Numri i postimeve : 14
Age : 26
Location : e pafat
Job/hobbies : leximin dhe gatimin
Registration date : 12/08/2010

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Aug 13, 2010 4:03 pm

ajo eshte ndjenja qe te varferin e ben te pasur , plakun e ben te rri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Aug 16, 2010 7:29 pm

Luft qe do shume sakrifikic qe ta fitosh dashurin e duhur , dhe kur ta fitosh prap luft qe ta mbrosh nga armiqet e mundshem gjithmon te armatosur kunder ligesive, atehere do ta kuptosh se qfar eshte dashuria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:04 pm

ndjenje qe te ndeze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dielli
anetar i/e re
anetar i/e re
Dielli

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : Ferizaj
Job/hobbies : Muzike
Humor : Sa te doni
Registration date : 05/02/2017

C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am

Vetem nje dashuri egziston pra dashuria qe e ka vendos zoti krijohen disa sprova gjat jetes mes dy personave dhe mendojn qe jan dashuru por ne fakt nuk eshte ashtu zoti ka vendos kush me ke do dashurohet dhe sigurisht te martohet ndodhin disa lidhje dashurie dhe ndarje etj por keto jan sprova te jetes sado qe mundohesh smunde te punoni kunder vendimit te zotit por njerzit nuk e kuptojn kete sepse vet jeta eshte e pakuptushme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: C'ESHTE DASHURIA?   C'ESHTE DASHURIA? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'ESHTE DASHURIA?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: