»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ Empty
MesazhTitulli: MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ   MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ EmptyFri Feb 26, 2010 7:06 pm

JEPNI DISA MENDIME RRETH KESAJ REFORME.SI MENDONI ISHTE E DREJT KJO QE BERI QEVERIA ME KETO ARSIMTARE QE KANE NGA 30 VJET PUNE,ATA MESUES QE DHE 1 APO 2 VJET DILNIN NE PENSION DHE KTA I HOQEN NGA PUNA?FLASIM PAK RRETH KTIJE PROBLEMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MENDIMI JUAJ MBI REFORMEN E BERE NDAJ ARSIMTAREVE KETE MUAJ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TEMA SOCIALE :: Arsimi ne Shqiperi-
Kėrce tek: