(`v ) Qiell-lirie (`v )
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nse-dshironi-q-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

(`v ) Qiell-lirie (`v )


 
Portali ORIForumCalendarPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Chit-Chat EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Chit-Chat EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Chit-Chat EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Chit-Chat EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Chit-Chat EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Chit-Chat EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Chit-Chat EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Chit-Chat EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Chit-Chat EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyr, mosh dhe atdhe?
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Chit-Chat EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Chit-Chat EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» M thuaj si ha, t t them se si bn seks
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» ǒfar sht m e rndsishme, t duash apo t dashurosh?
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Chit-Chat EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of (`v ) Qiell-lirie (`v ) on your social bookmarking website

 Temat  Prgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
131M_اS6828prej Sat May 23, 2015 4:48 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
142kleandra4718prej Mon Nov 22, 2010 10:22 pm
bimba Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28sara_ger1179prej Mon May 24, 2010 8:35 pm
rejbisa Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 16kleandra1028prej Fri Feb 26, 2010 1:11 am
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 5M_اS605prej Thu Feb 25, 2010 6:23 pm
M_اS Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 20, 21]
501LULESHTRYDHJA9999prej Sat Feb 13, 2010 10:28 pm
M_اS Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35HeLiOs1513prej Fri Nov 20, 2009 11:11 pm
M_اS Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 7kleandra609prej Wed Oct 21, 2009 11:49 am
eSSi Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
57Admin2596prej Mon Oct 19, 2009 10:21 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 24kleandra1849prej Wed Oct 14, 2009 10:57 pm
mandir Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 11dani578prej Wed Sep 23, 2009 4:37 pm
M_اS Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i riChit-Chat Empty 20Vizitor3381prej Thu Nov 13, 2008 11:22 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht n krye 
Prdoruesit q po shfletojn forumin: Asnj
Moderatort:Asnj
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund t krijoni tema t reja n kt forum
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
-
Krce tek:  
Mesazhe t reja Mesazhe t reja
Mesazhe t reja [ Popular ] Mesazhe t reja [ Popular ]
Mesazhe t reja [ Locked ] Mesazhe t reja [ Locked ]
Asnj mesazh i ri Asnj mesazh i ri
Asnj mesazh i ri [ Popular ] Asnj mesazh i ri [ Popular ]
Asnj mesazh i ri [ Locked ] Asnj mesazh i ri [ Locked ]
Lajmrim Lajmrim
Global announcement Global announcement
graphics.net/fl graphics.net/fl