»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?   CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon Apr 18, 2011 1:56 am

:>: ketu eshte shuar me uje te valuar thuaj

_________________
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?   CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyMon May 16, 2011 5:11 am

amelia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?   CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySat Jun 18, 2011 8:28 pm

Im_Boss dhe essi CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 430402
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?   CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 8:49 pm

te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?   CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm

😡😢😡😢😡

_________________
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?   CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE? - Faqe 10 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: