»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
GJUMI DHE DASHURIA. EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
GJUMI DHE DASHURIA. EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
GJUMI DHE DASHURIA. EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 GJUMI DHE DASHURIA.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat May 16, 2009 1:24 am

JU ESHTE PRISHUR GJUMI NDONJEHER NGA DASHURIA? PER NEVOJEN E TE KENI DIKE AFER?

_________________
GJUMI DHE DASHURIA. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyTue May 19, 2009 7:59 pm

GJUMI DHE DASHURIA TE RRIT Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bimba
vip
vip
bimba

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyThu May 28, 2009 12:11 am

po shume here, dashuria qe mi moti mend e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyThu May 28, 2009 10:25 pm

bimba edhe ti me dashuricka xhan i xhaxhait qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri May 29, 2009 7:02 pm

po mi goca e kom provu vete,gjumi ta rrit.... nga ondrrat e bukura qe sheh
dhe atje te rri kjo e verdallosur mendje..........tek dashurickat :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat May 30, 2009 8:46 pm

TA RIT MENDJEN DESHE ME THENE MANDIR AHAHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat May 30, 2009 10:46 pm

mu jo per vete asiher se e kam pas aty gjithmon dashurin hihihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySun May 31, 2009 5:35 pm

RINA shkruajti:
TA RIT MENDJEN DESHE ME THENE MANDIR AHAHAHHA
.
.
.po moj Rina e c'fare tjeter.......mo ca bohet mor amon menja tek e keqja... qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySun May 31, 2009 10:54 pm

SOT KAM SHUM GJUME SA DASHURINE SE SHO FARE AHHAAHAHSE NGA KA IK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat Sep 26, 2009 10:27 pm

mua vetem gjumi qe sme prishet kurre GJUMI DHE DASHURIA. 980748

_________________
GJUMI DHE DASHURIA. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saraaa
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Female
Numri i postimeve : 127
Registration date : 11/09/2009

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat Sep 26, 2009 11:50 pm

poooooooooooooo...kam ndenjur pa fjetur shum here per ate shkak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptySat Sep 26, 2009 11:56 pm

picola pse mi? mos e prish mi gjumin nuk ja vlen degjo mua ti

_________________
GJUMI DHE DASHURIA. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyTue Feb 16, 2010 3:51 am

une them me bo dashni nfillim pastaj gjume qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyFri Apr 12, 2013 9:15 pm

dashuri,gjume,dashuri.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ina_ina
anetar i/e re
anetar i/e re
Ina_ina

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 31
Location : Tirane
Registration date : 29/07/2013

GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm

ku hyn dashuria,iken gjumi :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
GJUMI DHE DASHURIA. Empty
MesazhTitulli: Re: GJUMI DHE DASHURIA.   GJUMI DHE DASHURIA. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GJUMI DHE DASHURIA.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: