»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Mesazhi me i bukur

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Mesazhi me i bukur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 12:04 am

ku je te hengsha zemren Very Happy :P

_________________
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Mesazhi me i bukur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm

ta ha zemren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dielli
anetar i/e re
anetar i/e re
Dielli

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : Ferizaj
Job/hobbies : Muzike
Humor : Sa te doni
Registration date : 05/02/2017

Mesazhi me i bukur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am

Eja sepse smunde te jetoj pa ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Mesazhi me i bukur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhi me i bukur   Mesazhi me i bukur - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mesazhi me i bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: