»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TE DUA KUR.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyWed Jan 06, 2010 5:47 pm

te dua kur me do dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

TE DUA KUR..... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:20 pm

kur me do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ina_ina
anetar i/e re
anetar i/e re
Ina_ina

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 31
Location : Tirane
Registration date : 29/07/2013

TE DUA KUR..... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm

.....me qendron prane ne momente te veshtria .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
TE DUA KUR..... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA KUR.....   TE DUA KUR..... - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DUA KUR.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: