»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Feb 19, 2010 11:37 am

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Feb 19, 2010 2:45 pm

te mos mashtroje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySat Feb 20, 2010 12:57 am

te ket sinqeritetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySat Feb 20, 2010 2:21 am

te me doje sic jam, me te gjitha te metat e mija

_________________
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySat Feb 20, 2010 6:37 pm

te jete vetvetja dhe te me doj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptySun Feb 21, 2010 1:10 am

sinqeritet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Feb 22, 2010 1:43 am

dashurine

_________________
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyMon Feb 22, 2010 11:12 am

dashurin e perjetshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Feb 23, 2010 12:03 am

dhembsurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Feb 23, 2010 12:08 am

dashuri pa fund sinqeritet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Feb 23, 2010 12:14 am

nje krahe ku te qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Feb 23, 2010 12:17 am

te me rrije afer dhe kur i them ik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Feb 23, 2010 12:56 am

embelsi,besim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyTue Feb 23, 2010 1:03 am

force
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm

te jemi te cilter dhe te pandashem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?   Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: