»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Me dhemb zemra kur....? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Me dhemb zemra kur....? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Me dhemb zemra kur....? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Me dhemb zemra kur....? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Me dhemb zemra kur....? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Me dhemb zemra kur....? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Me dhemb zemra kur....? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Me dhemb zemra kur....?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 5:13 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 10:55 pm

kur mendoj qe ti.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:27 pm

kujtoj dashurin me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:29 pm

...mendoj qe kaq ishte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:33 pm

tkujtoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:36 pm

kur mendoj qe te dija ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:41 pm

kur jam pa ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:44 pm

kur ben kshuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyThu Feb 18, 2010 11:51 pm

mendoj ca ishe per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Feb 19, 2010 12:58 am

kur ...mendoj qe tani sjeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Feb 19, 2010 1:20 am

kur te kujtoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Feb 19, 2010 1:24 am

kur e di qe je dhe sje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Feb 19, 2010 2:00 am

kur me mshef diqka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Feb 19, 2010 2:51 pm

kur te mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptySat Feb 20, 2010 12:56 am

kur lexoj cdo gje tenden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptySat Feb 20, 2010 2:19 am

me dhembe zemra qe ste kam, se shpirt une ty te kam, ne cdo dite une me ty, prane do te kem...

_________________
Me dhemb zemra kur....? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyTue Feb 23, 2010 12:11 am

me dhembe zemra kur ste kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyTue Feb 23, 2010 12:21 am

me dhemb zemra kur nuk je ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyTue Feb 23, 2010 12:57 am

x veprimet qe ben karshi meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyTue Feb 23, 2010 1:02 am

me dhembe zemra kur e di qe je i merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm

kur jam larg teje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Me dhemb zemra kur....? Empty
MesazhTitulli: Re: Me dhemb zemra kur....?   Me dhemb zemra kur....? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me dhemb zemra kur....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: