»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Besoni ne lotet e nje mashkulli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptySun Aug 17, 2008 11:44 pm

Ju ka ndodhur ndonjeher te shihni ndonje mashkull duke qar per nje dashuri dhe ju besoni loteve te tyre(te krokodileve)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GREG
Boss
Boss
GREG

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Aug 18, 2008 2:52 am

me ka ndodhur te qaj....pse mi dani...(lote korkodili) shett shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyWed Aug 20, 2008 1:51 am

jooooooooooooooo, lot kronkrodili jane, si besoj fare

_________________
Besoni ne lotet e nje mashkulli 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyThu Nov 12, 2009 3:36 pm

vetem nje here kam pare nje mashkull duke qare...dhe e di qe sishin lote krokodili...besoj se nje mashkull me karakter nuk qan kot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyTue Feb 16, 2010 3:12 am

varet me persona jo qe mbroj veten time,ka dhe te tille qe preken shpejt dhe nuk i kan fallco ato lote nuk jan te gjith gishtat njesoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyTue Feb 16, 2010 5:30 pm

nuk e di, nuk me pelqen te mendoj se nje mashkull qan kot, ndoshta nuk e bene shpesh, por ndodhe ( jam romantike, ca te beje Very Happy )

_________________
Besoni ne lotet e nje mashkulli 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm

natyrisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dielli
anetar i/e re
anetar i/e re
Dielli

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : Ferizaj
Job/hobbies : Muzike
Humor : Sa te doni
Registration date : 05/02/2017

Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am

Mendoj se lotet e mashkullit jan te sinqert sepse meshkujt nuk qajn kurr por nese qajn kuptohet qe qajn me te vertet por gabojn qe qajn per dike qe nuk ja vlen sepse nje femer qe te don me te vertet nuk e ben nje mashkull te qan por as mashkulli i vertet nuk e ben femren te qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne lotet e nje mashkulli   Besoni ne lotet e nje mashkulli Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: