»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySun May 03, 2009 4:02 am

..........................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon May 04, 2009 3:30 am

po mua sme ka puth asnje femer trimi Very Happy

nje mashkull ka qene ne moshen 17 vjec, nqs eshte kjo pyetja

_________________
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Trimi-hg
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 71
Age : 29
Location : Gjilan
Job/hobbies : Muzika...
Humor : Mirdita
Registration date : 03/05/2009

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon May 04, 2009 11:20 am

ahha vlen edhe per qika se se pasna shkru po mos ma zini per te madhe.ehehe vlen edhe per vajzat te cilat kan pranu puthje prej djemve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptySun May 10, 2009 12:12 am

sma ka dhon puthjen shemtira ja kam mor me zor :ej:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyWed May 13, 2009 7:45 pm

erti o ti perdhunues rri urt qesh

_________________
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyThu May 14, 2009 11:58 am

PER KE ESHT KJO TEME PER NE FEMRAT TE PERGJIGJEM repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyTue Feb 16, 2010 3:18 am

Rina me puth pak tja tregoj ketyre cfar ndjeva #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm

uhuuuu,sa me pat pelqyar :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ina_ina
anetar i/e re
anetar i/e re
Ina_ina

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 31
Location : Tirane
Registration date : 29/07/2013

Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm

skam puthur kurre nje femer :p :syri: 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty
MesazhTitulli: Re: Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!   Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: