»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Muzike & Video EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Muzike & Video EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Muzike & Video EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Muzike & Video EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Muzike & Video EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Muzike & Video EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Muzike & Video EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Muzike & Video EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Muzike & Video EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Muzike & Video EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Muzike & Video EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Muzike & Video EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 10ĪM_ßŲ§S1190prej Fri Apr 12, 2013 8:40 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
48era133020prej Tue Apr 26, 2011 10:36 am
eSSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 9, 10]
234Vizitor6585prej Mon Feb 21, 2011 1:44 am
eSSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
188LULESHTRYDHJA5642prej Sun Sep 12, 2010 12:48 am
eSSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 23era131119prej Sun May 30, 2010 5:50 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 0sara_ger516prej Sun Mar 14, 2010 12:40 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 0ĪM_ßŲ§S418prej Fri Feb 19, 2010 12:10 am
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 0shaban cakolli538prej Sun Dec 13, 2009 10:47 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
96Admin4141prej Mon Oct 19, 2009 6:10 pm
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 1RINA379prej Thu Oct 01, 2009 10:52 pm
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 1era13523prej Mon May 11, 2009 9:57 pm
erti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 6era13591prej Sun May 03, 2009 3:47 am
Trimi-hg Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 1Admin524prej Sun May 03, 2009 3:44 am
Trimi-hg Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 0Trimi-hg912prej Sun May 03, 2009 3:31 am
Trimi-hg Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 2era13542prej Sun Mar 08, 2009 1:19 pm
RINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 3de_fantastik507prej Wed Oct 15, 2008 10:12 am
RINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 5de_fantastik586prej Fri Oct 03, 2008 4:39 pm
de_fantastik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 0de_fantastik532prej Sun Sep 28, 2008 7:21 am
de_fantastik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 1de_fantastik564prej Fri Sep 26, 2008 10:55 pm
dani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 15era13650prej Sun Sep 07, 2008 6:33 pm
de_fantastik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 5TOP_MODEL645prej Sun Jul 27, 2008 9:32 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzike & Video Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
65Vizitor2155prej Mon Apr 21, 2008 6:43 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
graphics.net/fl graphics.net/fl