»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
super-moderatore Group EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
super-moderatore Group EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
super-moderatore Group EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
super-moderatore Group EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
super-moderatore Group EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
super-moderatore Group EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
super-moderatore Group EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
super-moderatore Group EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
super-moderatore Group EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
super-moderatore Group EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
super-moderatore Group EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
super-moderatore Group EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Informacioni i grupit

Emri i grupit:super-moderatore
Pėrshkrimi i grupit:
Anėtarėsia e grupit:Identifikohu pėr tu futur nė njė grup ose pėr tė menaxhuar anėtarėsitė 
Mesazh PrivatIdentifikimiMesazhetLocationEmailWeb siteZgjidh
Moderatori i grupit
Admin5688ALBANIADėrgo njė mesazhVizito websitin e shkruesit 
Anėtarėt e grupit
erti1217  
eSSi5293  
RINA1646  
sara_ger3948  
vl_girl2304  
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: