»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Kush ėshtė nė linjė EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Kush ėshtė nė linjė EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Kush ėshtė nė linjė EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Kush ėshtė nė linjė EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Kush ėshtė nė linjė EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Kush ėshtė nė linjė EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Kush ėshtė nė linjė EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Kush ėshtė nė linjė EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
IdentifikimiRifreskuar mėVenddodhja e forumit
Ka 0 anėtarė dhe 0 Pėrdorues tė fshehur nė linjė
.
Ka 2 vizitorė nė linjė
VizitorSat Aug 24, 2019 2:25 pmDuke parė kush ėshtė nė linjė
VizitorSat Aug 24, 2019 2:04 pmViewing the forum index
This data is based on users active over the past five minutes

Kėrce tek: