»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Aka nje vend dhe per mua ketu..?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NeTa
anetar i/e re
anetar i/e re
NeTa

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Location : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėndė
Job/hobbies : E pasionuar mbas shkrimeve
Humor : Sa te duash
Registration date : 22/01/2011

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySat Jan 22, 2011 4:45 pm

Me quajn Albana..Jam nga Kosova qyteti Mitrovice..jam 26 vjece forumin e gjeta rastesisht ne Gogle me pelqeu shume si forum besoj qe t'jem e mirepritur nga ju dhe t'ja kaloj sa me mire...
Ju pershendes qe te gjithe Juve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qielli-lirie.forumO.net
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 31
Registration date : 04/09/2008

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySun Jan 23, 2011 1:07 am

mire se na erdhe dhe qendrim te kendshem........je mese e mirepritur prane nesh:) uroje tia kalosh sa me kendshem sing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySun Jan 23, 2011 2:22 am

mire se erdhe Neta ,kalofsh sa me kendshem ketu :ciao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySun Jan 23, 2011 5:03 pm

mire se erdhe e dashur puthje

_________________
Aka nje vend dhe per mua ketu..? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Feb 04, 2011 8:42 pm

Mire se erdhe neta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyWed Feb 23, 2011 2:52 pm

Pershendetje dhe mir se erdhe, qendrim te kendshem. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diell
anetar i/e re
anetar i/e re
diell

Male
Numri i postimeve : 29
Age : 27
Location : ferizaj
Job/hobbies : privat
Humor : SA TE DONI
Registration date : 08/12/2010

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyThu May 19, 2011 4:26 am

pershendetje une jam dielli nga kosova-ferizaji para nje vitit jam regjistruar ne kete forum por sot me erdhi mundesia per me u regjistru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dielli.com
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyTue Jul 05, 2011 11:53 pm

mire se shkruajte dhe mire se erdhe

_________________
Aka nje vend dhe per mua ketu..? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptySat Sep 03, 2011 12:42 am

po per muve ka vend ktu ERA : [@nerd]:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyFri Apr 12, 2013 8:52 pm

per gocat gjithnje ka vend,ngushtohemi ngapak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyThu May 09, 2013 3:09 pm

ka vend te mjaftueshem,doli fb,humben forumet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ina_ina
anetar i/e re
anetar i/e re
Ina_ina

Female
Numri i postimeve : 7
Age : 31
Location : Tirane
Registration date : 29/07/2013

Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm

Pershendetje,sapo u regjistrova ne kete forum,por mesa shoh nuk paska shume levizje :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty
MesazhTitulli: Re: Aka nje vend dhe per mua ketu..?   Aka nje vend dhe per mua ketu..? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: