»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PARLI ITALIANO? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PARLI ITALIANO? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PARLI ITALIANO? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PARLI ITALIANO? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PARLI ITALIANO? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PARLI ITALIANO? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PARLI ITALIANO? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PARLI ITALIANO? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PARLI ITALIANO? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PARLI ITALIANO? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PARLI ITALIANO? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PARLI ITALIANO? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
40eSSi2445prej Sun Mar 13, 2011 11:35 pm
eSSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
148Admin5477prej Sat Mar 05, 2011 4:16 pm
eSSi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 1eSSi571prej Tue Feb 22, 2011 12:35 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 7era13544prej Tue Jun 22, 2010 12:17 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 3era13418prej Mon Feb 15, 2010 1:56 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 5era13505prej Mon Feb 15, 2010 1:55 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
137era134966prej Mon Feb 15, 2010 1:51 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 7Admin560prej Wed Feb 10, 2010 1:46 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 22era13834prej Wed Feb 10, 2010 1:43 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
74Admin2521prej Wed Feb 10, 2010 1:43 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 4stelina898prej Fri Jun 12, 2009 3:57 pm
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
46Admin1809prej Fri Jun 12, 2009 3:55 pm
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 2Admin568prej Fri Nov 14, 2008 11:01 pm
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 4Admin510prej Sat Aug 23, 2008 12:38 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 9Admin565prej Sun Jul 20, 2008 3:26 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPARLI ITALIANO? Empty 3era13530prej Sat May 10, 2008 3:35 am
LULESHTRYDHJA Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
graphics.net/fl graphics.net/fl