»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper Empty
MesazhTitulli: XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper   XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyMon Feb 16, 2009 12:11 am

te sinqert se ju vdiqa :qielli: qesh


kur keni bere sex per here te pare?

ps(se kisha harruar te beja pyetjen, me fal dani)

_________________
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper 30c1zl3


Edituar pėr herė tė fundit nga era13 nė Fri Sep 11, 2009 11:30 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper Empty
MesazhTitulli: Re: XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper   XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptyFri Sep 11, 2009 8:23 pm

Ne ca kuptimi te sinqert e ke ber ate thenie.Dhe c'fare duhet te diskutohet ne kete teme??Mbi seksin per seksin apo dhe me video si behet seksi? :think:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
arion
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 07/07/2013

XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper Empty
MesazhTitulli: Re: XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper   XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm

un kam ber kur kam qen 20 po ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper Empty
MesazhTitulli: Re: XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper   XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Bota erotike/seksuale-
Kėrce tek: