»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Ka dashuri pa interes? EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Ka dashuri pa interes? EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Ka dashuri pa interes? EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Ka dashuri pa interes? EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Ka dashuri pa interes? EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Ka dashuri pa interes? EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Ka dashuri pa interes? EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Ka dashuri pa interes?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyMon Sep 22, 2008 11:26 pm

Dashuria eshte thjesht nje forem komplekse pa interes, qe bazohet vetem ne ndjenja, apo eshte nje forem lidhjeje ku interesi ze nje vend te rendesishem?

_________________
Ka dashuri pa interes? 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyTue Sep 23, 2008 11:54 pm

une mendoj se cdo marredhenie eshte nje forem interesi, pra nje marredhenie marr jap, dhe eshte normale qe te jete e tille perderisa bashjetesa eshte ndertuar ne menyre te tille qe te jap dhe te marr per te qene ne marredhenie korrekte. mendoj se nuk ka dashuri pa interes, edhe pse interesi mund te jete jo materia, por sentimental, perseri quhet nje forem interesi.

_________________
Ka dashuri pa interes? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gazmend89
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/06/2009

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyWed Jun 24, 2009 4:05 pm

une besoje se po ka dashuri pa interes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyWed Jun 24, 2009 8:32 pm

nuk ka dashuri pa interes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptySat Sep 26, 2009 10:26 pm

normal qe ska, vete dashuria eshte interes per te marr ndjenje

_________________
Ka dashuri pa interes? 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyTue Feb 16, 2010 3:23 am

se di skam menduar dhe as e mendoj qe te kem interes dmth edhe ka edhe ska,une nuk e mendoj te kem interes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyFri Apr 12, 2013 9:16 pm

ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dielli
anetar i/e re
anetar i/e re
Dielli

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Location : Ferizaj
Job/hobbies : Muzike
Humor : Sa te doni
Registration date : 05/02/2017

Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am

Po ka dashuria eshte fat dhe zoti vendos kush me kend te dashurohet te martohet etj pra problemet qe ju shfaqen njerzve pa mar parasysh jan sprova te zotit vetem zoti e din kur dhe ne ke do dashurohesh apo martohesh kjo eshte diqka qe nuk munde te vendos njeriu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Ka dashuri pa interes? Empty
MesazhTitulli: Re: Ka dashuri pa interes?   Ka dashuri pa interes? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ka dashuri pa interes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: