»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 2:07 am

femrat leshatore qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptySat Sep 26, 2009 2:09 am

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 88574 Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 88574 Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 88574 ma shpife giuro

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 3:41 am

faqet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyTue Feb 16, 2010 5:21 pm

embelsia

_________________
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm

gjoksat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?   Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: