»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Shqiperia dhe Shqiptaret EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 3Admin759prej Fri Nov 26, 2010 1:43 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 7sara_ger6171prej Wed Jun 23, 2010 2:33 am
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 5sara_ger1225prej Wed Feb 17, 2010 9:41 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 7Vizitor789prej Wed Jan 27, 2010 7:13 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 8vl_girl622prej Thu Nov 26, 2009 9:49 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 20Admin882prej Tue Oct 20, 2009 10:08 am
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
162Admin3444prej Thu Oct 15, 2009 9:02 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 5era13919prej Thu Oct 15, 2009 1:43 pm
mandir Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 3ĪM_ßŲ§S1127prej Tue Dec 09, 2008 10:41 am
RINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 0Admin723prej Fri Oct 03, 2008 1:24 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 4Admin1987prej Thu Oct 02, 2008 11:56 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 2daniela653prej Sat Sep 20, 2008 10:59 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 1Vizitor550prej Tue Aug 26, 2008 11:57 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 0Vizitor511prej Tue Aug 26, 2008 1:24 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 10daniela2722prej Tue Aug 19, 2008 12:52 am
daniela Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 0Vizitor607prej Sat Aug 16, 2008 1:35 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 4daniela5260prej Thu Aug 14, 2008 10:59 am
daniela Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiperia dhe Shqiptaret Empty 0Vizitor1233prej Tue Aug 12, 2008 5:57 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
graphics.net/fl graphics.net/fl