»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Dielli

Male
 
Taurus
 
Monkey
 
Numri i postimeve :
6
 
Birthday :
03/05/1992
 
Age :
27
 
Location :
Ferizaj
 
Job/hobbies :
Muzike
 
Humor :
Sa te doni
 
Registration date :
05/02/2017
 
Dielli
Dielli
Rank: anetar i/e re
anetar i/e re