»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 MARTES APO BASHKEJETES?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 4:49 pm

ik mer ti, ketu spo te pranojne me per lidhje serioze e jo te pranojne per aventura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 28
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 8:00 pm

TOP_MODEL shkruajti:
xhulia_Di shkruajti:
Une mbeshtes mendimin e Top_Modelit...

rrofsh qe ma mbeshtet mendimin.. Very Happy Very Happy Je yll fare..
kot per kuriziotet cilin mendim??? qesh qesh qesh

qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh kiss puthje se me shkrive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 10:22 pm

qaj qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 11:16 pm

arbri mos qaj yllo , se dhe une e merzitur jam dhe jam gati te qaj, plzzzzzzzzzzzzzz se te kam xhan

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 11:41 pm

bobe bobe bobe bobe bobe bobe po tani yllo puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 20, 2008 11:49 pm

Admin shkruajti:
qesh qesh qesh une nuk genjej kurre, bumm tani kurre kurre jo, po kurre qesh besom se nuk jam mashtruese.

shtriga verdall eshte, plazhin sa shkoje rremuje e beri, e di ti ca bene me thasheethemt ajo. qesh


shtriga e sat'eme, gabele e dreqit, po ca faje kam une mi qe ne plazh me gjejne vete thashethemet, qyqaaaaa me ngjitin si me zam mi hihiihihih

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 21, 2008 12:00 am

ti e ke fajin mos bej si e ndershme tani.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 21, 2008 12:41 am

ik ti mer se ti je perēa e sundo, ne ve ne sherr, sa pervers je mer qyq, hahahahahahah aaaa ti ti, ste shoh mire hic keto dite, se ca ke ti....nje e ke ti djale, po ca eshte spo e kuptoj...hhhmmmm do e gjej pa merak hahaha

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 21, 2008 7:51 pm

hahahahahhahahahah do e marresh veshe pa merak... Very Happy Very Happy
E shkreta ajo ku do futet... qesh qesh qesh
Po une kam dhene fjalen nuk them gje... po te tregoi vete.. :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyMon Jul 21, 2008 11:03 pm

e paskeni bo fut e mos fut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Jul 25, 2008 5:25 am

TOP_MODEL shkruajti:
hahahahahhahahahah do e marresh veshe pa merak... Very Happy Very Happy
E shkreta ajo ku do futet... qesh qesh qesh
Po une kam dhene fjalen nuk them gje... po te tregoi vete.. :P :P


humor kujt i mbani sekrete ju??ju renēin ata qe keni siper me stilin e dollapit Very Happy, u bete ju te me mbani mua sekrte, qe te dyve do ju :mitroloz: se ma keni bere borxh, dallaveraxhi, thashethemeaxhi, genjeshtar.

_________________
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Jul 25, 2008 4:12 pm

qetsou yllo, sic po duket puna do me bjeri mua taksirati me u martu me te gjitha gocat e forumit qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 27, 2008 11:09 am

mad mad mad sa e dhunshme eshte beer kjo era keto kohet e fundit bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptySun Jul 27, 2008 3:19 pm

po pra humor humor humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyWed Aug 13, 2008 9:34 am

martese mendoj se eshte me e e mire edhe nuk te shkon mundi kot repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyWed Aug 13, 2008 9:53 am

besoj se para marteses duhet nje periudhe e konsiderueshme njohjeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyTue Oct 13, 2009 12:16 am

besoj se pas nje njohjeje te mire,do vinte bashkejetesa,dhe me pas mund te flitet per martese,se tek e fundit martesa bashkjetese eshte vecse ndryshimin e ben nje dokument dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyTue Oct 13, 2009 6:18 pm

bashkjetese :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyTue Oct 13, 2009 9:03 pm

Shqiptarce do thoshja une...MARTESE.....me dashuri kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyTue Oct 13, 2009 11:15 pm

Martes per mendimin tim bashkjetes sdo lejoja per veten time!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyTue Feb 16, 2010 3:32 am

Bashkejetese te njohesh mire i here,ca ben si eshte cfar han,ca si pelqen, ku pyt tjetri do apo nuk do,kujdesi nga komshinjt ,sa e shkathet eshte ne kunderveprim, pastaj per nai martese #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm

cilen ajo te doj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MARTES APO BASHKEJETES?   MARTES APO BASHKEJETES? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MARTES APO BASHKEJETES?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: