»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
BOTERORI 2010 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
BOTERORI 2010 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
BOTERORI 2010 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
BOTERORI 2010 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
BOTERORI 2010 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
BOTERORI 2010 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
BOTERORI 2010 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
BOTERORI 2010 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
BOTERORI 2010 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
BOTERORI 2010 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
BOTERORI 2010 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
BOTERORI 2010 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 BOTERORI 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

BOTERORI 2010 Empty
MesazhTitulli: BOTERORI 2010   BOTERORI 2010 EmptyTue Jun 22, 2010 3:32 pm

KUSH ESHTE KAMPION?

_________________
BOTERORI 2010 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

BOTERORI 2010 Empty
MesazhTitulli: Re: BOTERORI 2010   BOTERORI 2010 EmptyTue Jun 22, 2010 5:12 pm

germanyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysi emndoni si del ndeshja sonte


GANNA-GERMANY=?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

BOTERORI 2010 Empty
MesazhTitulli: Re: BOTERORI 2010   BOTERORI 2010 EmptyFri Jun 25, 2010 1:25 am

braziliiiiiiiiiiiii

_________________
BOTERORI 2010 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

BOTERORI 2010 Empty
MesazhTitulli: Re: BOTERORI 2010   BOTERORI 2010 EmptySat Jun 26, 2010 1:39 pm

angliaaaa #tongue_anim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
BOTERORI 2010 Empty
MesazhTitulli: Re: BOTERORI 2010   BOTERORI 2010 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BOTERORI 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: SPORTI :: Futbolli i huaj-
Kėrce tek: