»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 12:50 am

Na falni por rregullorja e ka te behet prezantim.per llogje kemi tem tjeter.Shpejt te dhenat ju vajza dhe do ju bej kontrollin trupor se mos keni ngaterruar godinen.Ti topi hidhu andej nga krahu tjeter apo je gjysem ashtu ti??? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 12:50 am

era13 shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
DEA si je ti yllo??? Sa e bukur qenke ..Mirembrema edhe mire se te gjeta
Woaaaaaaaa kush me qenka ketu kjo tironcia.. hahahahah


po ti pse nuk ke vene nje cope surrat te te shohim o bir,?

Po dal t'ja marrim dores njehre... Se ketu jemi e vendosim dhe foton... :)
Jemi te rinj akoma ... Po s'paske ndryshuar fare ti.. :P Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 12:51 am

TOP_MODEL shkruajti:
Posi jo me ESTEER me gjithe kenaqsi... Per tu njohur kam ardh.. :P Very Happy
o era13 o tironce e poshter.. o shofere fugoni... Kujtove se shpetove nga une eeeee.. Pas me ke gjithe jeten.. :P Very Happy Very Happy
po nuk guxon njeriu te mbeshihet pak,se te gjeni me vrap ju mostrat,do ju vras
si te kam yllo??na morri malli puthje

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 12:52 am

dermani shkruajti:
Na falni por rregullorja e ka te behet prezantim.per llogje kemi tem tjeter.Shpejt te dhenat ju vajza dhe do ju bej kontrollin trupor se mos keni ngaterruar godinen.Ti topi hidhu andej nga krahu tjeter apo je gjysem ashtu ti??? qesh

mire derman... vazhdo tregtin ti.. :P Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 12:53 am

dermani shkruajti:
Na falni por rregullorja e ka te behet prezantim.per llogje kemi tem tjeter.Shpejt te dhenat ju vajza dhe do ju bej kontrollin trupor se mos keni ngaterruar godinen.Ti topi hidhu andej nga krahu tjeter apo je gjysem ashtu ti??? qesh

1.50 e gjate
syte me lara
floket me ngjyra
90 kg
ca te them me?mjaftojne??


ps ka te drejt dermani,une do iki nga llogjet se me rref shefja pastaj,ju e keni fajen vras

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 12:58 am

era13 shkruajti:
dermani shkruajti:
Na falni por rregullorja e ka te behet prezantim.per llogje kemi tem tjeter.Shpejt te dhenat ju vajza dhe do ju bej kontrollin trupor se mos keni ngaterruar godinen.Ti topi hidhu andej nga krahu tjeter apo je gjysem ashtu ti??? qesh

1.50 e gjate
syte me lara
floket me ngjyra
90 kg
ca te them me?mjaftojne??


ps ka te drejt dermani,une do iki nga llogjet se me rref shefja pastaj,ju e keni fajen vras
Ti kap 60 kile peshe e therur marshallah qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 1:10 am

mire per te kasapi he???te vdeksha une per ty,qe e shpreh dashurin me anxhar ne dore.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 1:15 am

dhe jo vetem,ka dhe aksesor te tjer qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyWed Apr 30, 2008 1:23 am

zoret te varesh?????? qesh

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyThu May 01, 2008 11:53 pm

Pershendetje ..jam dea nga durrsi , goce shume e keqe, matrapaze , merrem me dallavere dhe me thashatheme humor vdes me bo sherr bumm do me pranoni ? si thoni ? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyThu May 01, 2008 11:56 pm

po ti qenke fiks fare per kete forum mi ,hajde ketu dhe mbyll deren pas teje se bene fresket. puthje

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyThu May 01, 2008 11:58 pm

ja e mbylla mi edhe po filloj me te puth pak puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:03 am

po ku ishe mi gabele se nuk shtyeh ky forum pak matrapazlleqe nga te tuat,qasu qasu se ti kam nja dy fjale,thashetheme per forumin. qesh

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:04 am

DEA shkruajti:
ja e mbylla mi edhe po filloj me te puth pak puthje
hmmmmm ..po putheni mi gra qesh ja tju puc edhe un mi puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:06 am

si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:07 am

u qasa mi gaxhie nxirre pak doren ...qyqja ke me bo 7 kalamoj ti mi , more vesh , mi thuj pak ata tashathemet bobe ej ca mora vesh une mi latifja me mazllomin ishin nda , lutfiu ishte bo synet edhe ajo gaxhija kishte dasg me u hedh nga kati i pare :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:07 am

ESTEER shkruajti:
DEA shkruajti:
ja e mbylla mi edhe po filloj me te puth pak puthje
hmmmmm ..po putheni mi gra qesh ja tju puc edhe un mi puthje puthje

erdhe mi qe te grifsha mishin jarebi vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:09 am

TOP_MODEL shkruajti:
si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy
uaaaaaaa ca thua mo qaj jam un mo topmodeli ktu per ty puthje puthje puthje puthje desha pergjigje ...te lutem puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:11 am

TOP_MODEL shkruajti:
si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy

te puth une ja fillova ...vetem mos te konsumoj bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:12 am

Ester dashke meore ti me xhane... Paske ngel keqe.. :P Very Happy
Ejjj po kjo DEA si fytyre e pame... Ku e ke shpine ti me te stacioni i trenit?? :P Very Happy :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:14 am

te stacioni i trenit te tallashit e kom repiste ej o topmodelo po te luten femrat shume mo bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:14 am

DEA shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy

te puth une ja fillova ...vetem mos te konsumoj bumm

Pse c'me di ti mua akullore qe shkrihem... qesh qesh
nuk konsumohem joooo... vazhdoni tani me rradhe na puthni... O ester mos kafsho ti me... qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:16 am

TOP_MODEL shkruajti:
DEA shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy

te puth une ja fillova ...vetem mos te konsumoj bumm

Pse c'me di ti mua akullore qe shkrihem... qesh qesh
nuk konsumohem joooo... vazhdoni tani me rradhe na puthni... O ester mos kafsho ti me... qesh qesh qesh

puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:19 am

ESTEER shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy
uaaaaaaa ca thua mo qaj jam un mo topmodeli ktu per ty puthje puthje puthje puthje desha pergjigje ...te lutem puthje


te grifte mishin dea me makin mishi ty o zot i madhe degjove???? qesh qesh dashke dhe pergjigje,po gjej nje tjeter moj,mos dashuro vetem ate.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 EmptyFri May 02, 2008 12:20 am

Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: