»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe urime festash

Pėrshėndetje dhe urime festash
Kėndi i pėrshendetjeve dhe urimeve. Pėrshendet mikun tuaj nga bota virtuale nė raste ditėlindjesh, gezimeve, festave kombėtare dhe fetare, urime pėrgezimesh ne raste tė martesave, suksevenė lėmi tė ndryshme tė jetė apo ndodhive tė tjera.

81169Sun Feb 05, 2017 12:07 pm
Dielli Mirmengjesi
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi i Antarėve

Prezantimi i Antarėve
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

351346Sun Feb 05, 2017 11:58 am
Dielli Pershendetje
TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur