»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: okkkkkkkkkk   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 12:43 am

era13 shkruajti:
hahahaha arbri hallal ta bofte zoti,jepi pergjigje atij se shume kerkon nga jeta.
sje e zonja vet eeeee fillove duke kerku dhe ndihme tani nga arbri,po un ju mbaje te gjitheve me muhabet mi po cte bej qe kam detyre tjeter ne dor se e kishit pa ju megjith SHEFEN qe kam per ta thy ne ms vras vras vras vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 12:43 am

era hahahahahah pa merak lal se jam i kalit me pritjen un, madje kur behet nei gjo pa te pritme shko ters muabeti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 12:44 am

o caliente po si stu myll ty re kokrre se na cmene, po kalo mer daj ne modalita mute hahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: hmmm   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 12:52 am

ARBRI shkruajti:
o caliente po si stu myll ty re kokrre se na cmene, po kalo mer daj ne modalita mute hahahahahahah
ok mer e qepa e qepa,ja po iki se po e shoh qe se paskeni me qef!!hajd naten klm ju puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 12:54 am

humor humor ku vete?se ke mbush orarin e punes,dreq

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: popo   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 12:59 am

era13 shkruajti:
humor humor ku vete?se ke mbush orarin e punes,dreq
po si pra ja po rri me ju ktu po e gdhij.........puuuuu po ik mi ti meso a kishe provim apo jo??ncncn bireeeeee nona per ty ca po rrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 1:02 am

hahahahahhahahaah te marte dreqi ty o zot i madhe,po kam mesu ore,apo te behem debile une duke mesu tere naten???

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: pupupu   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 1:07 am

era13 shkruajti:
hahahahahhahahaah te marte dreqi ty o zot i madhe,po kam mesu ore,apo te behem debile une duke mesu tere naten???
PO TI MIRE QE SKE MESUAR PO DHE GENJEN MI DREC :) .PUPUPU E FORT JE SI I BEN TE GJITHA PERNJEHERESH,EDHE MOS ME MALLKO MUA SI ATO GRAT E KEQIA HAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu May 15, 2008 5:45 pm

o caliente ca do ketu ti mer, se eshte prone e gocave ky krahu ketej Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri May 16, 2008 8:34 pm

caliente_boy shkruajti:
era13 shkruajti:
hahahahahhahahaah te marte dreqi ty o zot i madhe,po kam mesu ore,apo te behem debile une duke mesu tere naten???
PO TI MIRE QE SKE MESUAR PO DHE GENJEN MI DREC :) .PUPUPU E FORT JE SI I BEN TE GJITHA PERNJEHERESH,EDHE MOS ME MALLKO MUA SI ATO GRAT E KEQIA HAHAHAH


qasu ketu s epo nuk te theva brinjet qasu humor pse mashtron aman?

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyTue May 20, 2008 12:23 am

eraaaaaaaaaaaaaaaaaa amon lal se na thyve ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: ylli   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySat May 24, 2008 12:14 am

Admin shkruajti:
MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE.TREGONI DICKA PER VETEN TUAJ,DHE KALONI MOMENTE TE KENDESHME NE MESIN TONE.
erdha un yllo,e shikon qe e mbajta fjalen>\?vetem per ty kam ardh...puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySat May 24, 2008 12:18 am

caliente_boy puthje flm

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySat May 24, 2008 3:28 pm

o admin po neve pse sna puth nei here ti mi dreq
shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptySun May 25, 2008 7:58 pm

edhe una dua nje puthje nga shefja se me ka harruar fare :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyTue Jul 15, 2008 4:03 pm

o dermano ca puthje do ti mer? nuk e shef sa o rradha qumshtit para teje e?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 5:51 am

Pershendetje te gjitheve nga une vl_girl. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku. puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 10:27 am

vl_girl mire se erdhe ne shoqerine tone puthje .Shpresoj te kalojme momente sa me te bukura ne shoqerine tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 28
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 11:35 am

Pershendetje gjitheve!

puthje per Mondin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 2:00 pm

MONDI shkruajti:
vl_girl mire se erdhe ne shoqerine tone puthje .Shpresoj te kalojme momente sa me te bukura ne shoqerine tone
Flm per mikpritjen Mondi kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 5:22 pm

Vl_girl mire se erdhe ylli Very Happy..uroj tja kalosh sa me mire ne forumin tone puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 8:42 pm

vl_girl mire se erdhe ne forum klm dhe sa me kendeshem. puthje
xhulia qendrim t embare, kenaqu puthje

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyThu Jul 17, 2008 8:46 pm

vl_girl shkruajti:
Pershendetje te gjitheve nga une vl_girl. Shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku. puthje
ka ardhur ylli te qielli, mire se erdhe amore, kalofsh bukur bukur muahhhhh

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Jul 18, 2008 5:02 pm

qyqja, qyqja qekan te gjitha laskuriq ketu
ika se u bera me turp qesh repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 EmptyFri Jul 18, 2008 8:36 pm

Dea, Admin, Era flm per mikpritjen. Era e mbajte fjalen, nuk me shave Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 8 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: