»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I DJEMVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyThu Apr 10, 2008 11:07 pm

BEHUNI PJESE E SHOQERISE SONE TE MADHE VIRTUALE.FLISNI PER VETEN TUAJ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:56 am

EMRI: MONDI
MOSHA:24 VJEC
VENDBANIMI:ATHINE
PROFESIONI:KAMERAMAN & MONTAZHIER


Edituar pėr herė tė fundit nga MONDI nė Wed Apr 16, 2008 12:27 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyTue Apr 15, 2008 3:49 pm

mondi mire se erdhe yllo.se bashku te ndertojme nje forum te bukur.qendrim te kendeshme dhe ty.

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyTue Apr 15, 2008 5:15 pm

mondi mire se erdhe.nje qendrim te kendeshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyTue Apr 15, 2008 8:57 pm

mire se ju gjeta patjeter qe me ne dihmen e njeri-tjetrit do bejme gjera te bukura ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 3:15 pm

EMRI : ARBRI
MOSHA : 20 VJEC
VENDBANIMI : TIRANE
PROFESIONI : MJEK (ne te ardhmen se tani jam student)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 7:55 pm

Aebri mire se erdhe shpresoje qe te behesh veteriner se per mjek nuk ke mende ti qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 10:41 pm

ARBRI shkruajti:
EMRI : ARBRI
MOSHA : 20 VJEC
VENDBANIMI : TIRANE
PROFESIONI : MJEK (ne te ardhmen se tani jam student)


arbri mire se erdhe yllo,klm dhe heren tjeter qe do vish na thuaj ndonje thashethem repiste repiste

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 10:42 pm

MONDI shkruajti:
Aebri mire se erdhe shpresoje qe te behesh veteriner se per mjek nuk ke mende ti qesh qesh


o Mondi ai mendere ka per mjek,po ne do kemi me emndere kur te shkojme te na beje ai ndonje gjilper per lope ne vend te gjelperave per njerez???' qesh qesh qesh

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 10:45 pm

era13 repiste po une vdes se te beje gjilpere te ai nuk shkoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 10:48 pm

po dhe ti mos ja beje kaq shume qejfin atij qesh

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 10:51 pm

era po e kam shok ndaje ja bej qefin! o Arber humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 11:05 pm

shyqyr qe kemi shoqeri sot thuaj,se si do na vente halli. qesh qesh

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 11:10 pm

era23 po kot nuk thone trimi mire me shoke shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 11:13 pm

dhe une injorantja qe se dija qe i thoshin per kete. qesh

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyWed Apr 16, 2008 11:15 pm

era13 leri llafet ti po fute ate llapen brenda se po bejme naj te pa bere qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: badabim badabum   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:08 am

HELLO PIPELL Cool
AJ EM DERMANI
MAJ EXH 87
AJ LAJF AT STRAKENA
MI UORK XHUST NAJT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:09 am

ok dermano shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:10 am

dermani shkruajti:
HELLO PIPELL Cool
AJ EM DERMANI
MAJ EXH 87
AJ LAJF AT STRAKENA
MI UORK XHUST NAJT


ca thote qy mo???? shett shett shett shett

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:11 am

erra na shau me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:16 am

Hahaha jo more se nuk ju shava,prezantova veten..aj spik verygud inglish du ju spike tu..nooooo verybad ju no spike inglish qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:17 am

ueeeeeeeeeeee prap ky vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:23 am

dermani shkruajti:
Hahaha jo more se nuk ju shava,prezantova veten..aj spik verygud inglish du ju spike tu..nooooo verybad ju no spike inglish qesh


thuj pervec se te thyj ne mes,shpejt pervec qesh

_________________
PREZANTIMI I DJEMVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:24 am

e po ti acccccc s'dike fare anglishte more Mondi.uaj ju no lern ic gud for ju qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:24 am

Me para perkthim Era qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
PREZANTIMI I DJEMVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I DJEMVE.   PREZANTIMI I DJEMVE. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I DJEMVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: