»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyThu Apr 10, 2008 11:03 pm

MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE.TREGONI DICKA PER VETEN TUAJ,DHE KALONI MOMENTE TE KENDESHME NE MESIN TONE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: pershendetje nga era13   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySun Apr 13, 2008 8:37 pm

mire se te gjeta o forum.uroj qe kete forum te rri ta bejme se shpejti me permasa te medha njohje ne faqet e virtualitetit.une jam era.shpresoj qe pas meje te kete shume anetar te tjere.kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptySun Apr 13, 2008 11:16 pm

Mire se erdhe era13.te flm dhe te uroj qe te kalosh sa me mire.Qendrim te kendeshem ne kete cepe te virtualitetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Apr 14, 2008 6:55 pm

flm yll bote,pa merak se do ta bejme kete cepe virtualiteti magjik. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:07 am

mire se ju gjeta.Me falni qe kam kaluar ketej por me pelqen me shume shoqeria ju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shpresoj tja kaloj mire ne mesin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:12 am

hhhmmmmmmmmmm po mini ke veshur,se ka kushte qe te vish ne shtepine tone. Very Happy Very Happy
mire se te gjeta mondi,dhe mire se ju gjeta te gjithe anetareve te forumit.
uroj te kalojme mire me njeri tjetrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:32 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy luleshtrylle mire se erdh.Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a e din si me duket vetja ketu????Tamam si veshka ne mes te thjamit bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:34 am

MONDI shkruajti:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy luleshtrylle mire se erdh.Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a e din si me duket vetja ketu????Tamam si veshka ne mes te thjamit bounce bounce bounceqyqaaa qyqa nuk ke degjuar ti ore qe te bene keq gjithe ky dhjame???do te vdes ne dru admin qe je futur klandestin Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil te thyn ne mes ajo. Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:54 am

qyqaaa qyqa nuk ke degjuar ti ore qe te bene keq gjithe ky dhjame???do te vdes ne dru admin qe je futur klandestin te thyn ne mes ajo.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy luleshtrylle pa me rak mi se admin e kam si rrush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:56 am

o zot sa servil je ore burre i dheut,do ta marresh kalan nga breda,miqqqqqqqqq era tradheti ketu. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 12:59 am

LULESHTRYDHJA shkruajti:
o zot sa servil je ore burre i dheut,do ta marresh kalan nga breda,miqqqqqqqqq era tradheti ketu. Very Happy

Jo mi ca thua se na flliqe :cry:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 1:00 am

boll se e mbushe fierzen me gjithe keta lote,se njecike servil je jo shume Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 1:17 am

epo me ty nuk mere vesh mi!!nuk jammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 4:07 pm

LULESHTRYDHJA shkruajti:
hhhmmmmmmmmmm po mini ke veshur,se ka kushte qe te vish ne shtepine tone. Very Happy Very Happy
mire se te gjeta mondi,dhe mire se ju gjeta te gjithe anetareve te forumit.
uroj te kalojme mire me njeri tjetrin.


mire se erdhi mi goce,po aman se na leshoje goja leng me ate qe po ha. :x :x :x haje pak me tutje se kam shume neps une Very Happy

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyTue Apr 15, 2008 5:14 pm

LUleshtrydhe mire se erdhe,klm ne kete forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:12 am

Mondi ma jep mua paruken sonte se do futem nga stani vajzave :afro: qesh Vajza ju kam xhan kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:13 am

derman jo re se te njohin ty jane mesuar vetem me mua Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:17 am

ore leaskuriqa ca beni ketu ju ?????shpejt jasht se eshte shefja rruges ju thyn ne mes ajo po ju pa nga ne,ikni pak se jemi me rroba gjumi ne,derman ore poc,ca bene ketu ti????jashteeee

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 12:19 am

era13 une jam me urdhe te shefes ketru me ka vendosur me ju shikuar per uniformat e gjumit qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 1:53 am

thuj shefes po kontroll per morrat do na beje???

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 1:58 am

ehe me kete shefe qe kemi kan me na zene edhe pleshtat se morrat nuk jane gje fare qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyFri Apr 18, 2008 1:58 am

puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje puthje per shefen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Apr 21, 2008 11:44 pm

O MONDO O GAZEP DIL NGA NAHIA TJETER MER SE LE NOM!!! ME TE KAP DO TA humor humor humor humor humor humor humor humor BALLIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Apr 21, 2008 11:46 pm

Arbri po tiketu mer humor humor humor humor humor dil me jasht qafir humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. EmptyMon Apr 21, 2008 11:47 pm

ca behet ketu ore????jashteeeeeeeeeeeeeeeee se po flen upat,cpune keni ju ketu ore????? humor humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 10Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: