»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:22 am

era13 shkruajti:
ESTEER shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
si s'na puth njeri neve topmodelave.... woaaaaaaaa
Kesaj i thone diskriminim ... Very Happy
uaaaaaaa ca thua mo qaj jam un mo topmodeli ktu per ty puthje puthje puthje puthje desha pergjigje ...te lutem puthje


te grifte mishin dea me makin mishi ty o zot i madhe degjove???? qesh qesh dashke dhe pergjigje,po gjej nje tjeter moj,mos dashuro vetem ate.

do tja grij mishin jarebi dhe do bej sevap do ja jap qenve te lagjes vras vras bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:23 am

dermani shkruajti:
Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh

po ri gaxhiu erdhem , sna pranon ti te morte pushka e jevgut ishalla vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:24 am

era po ti s'na i vare fare .... :( :(
Te dashurosh ty eshte vetvrasje... Te shtyp me zetor ti... :) :P Very Happy
Dea jo me dhune te lutem se shkon puna keqe pastaj...
Esterrrr e me s'ta mbajti eeeeee... hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:25 am

TOP_MODEL shkruajti:
era po ti s'na i vare fare .... :( :(
Te dashurosh ty eshte vetvrasje... Te shtyp me zetor ti... :) :P Very Happy
Dea jo me dhune te lutem se shkon puna keqe pastaj...
Esterrrr e me s'ta mbajti eeeeee... hahahahaha
mua mi apo ty shett qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:26 am

TOP_MODEL shkruajti:
era po ti s'na i vare fare .... :( :(
Te dashurosh ty eshte vetvrasje... Te shtyp me zetor ti... :) :P Very Happy
Dea jo me dhune te lutem se shkon puna keqe pastaj...
Esterrrr e me s'ta mbajti eeeeee... hahahahaha

une e shpreh me dhune shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:28 am

DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh

po ri gaxhiu erdhem , sna pranon ti te morte pushka e jevgut ishalla vras vras
Ca eshte ky "gaxhiu"se nuk flas arixhinjeshe une Suspect mbaje lart ate kallashin se do ja fusesh ndonje plumb vetes bobe Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:29 am

ester ty mo ty qe rri si e fshehur... S'te le burri me? :P Very Happy
Dea jo em dhune se leme shenja.. si dihet se ku ndukim.. :P :P Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:30 am

dermani shkruajti:
DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh

po ri gaxhiu erdhem , sna pranon ti te morte pushka e jevgut ishalla vras vras
Ca eshte ky "gaxhiu"se nuk flas arixhinjeshe une Suspect mbaje lart ate kallashin se do ja fusesh ndonje plumb vetes bobe Twisted Evil

do te vras vras ty pastaj po shkoi nai plumb te mua e kam kryer misionin bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:32 am

O derman po meso dhe ti se ngele analfabet gjithe jeten... :P Very Happy :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:33 am

TOP_MODEL shkruajti:
ester ty mo ty qe rri si e fshehur... S'te le burri me? :P Very Happy
Dea jo em dhune se leme shenja.. si dihet se ku ndukim.. :P :P Very Happy
me dhune topmodel..te te bej nje pyetje...hera e fundit qe te kane dhunuar kur ka qene dhe kush
qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:36 am

DEA shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
ester ty mo ty qe rri si e fshehur... S'te le burri me? :P Very Happy
Dea jo em dhune se leme shenja.. si dihet se ku ndukim.. :P :P Very Happy
me dhune topmodel..te te bej nje pyetje...hera e fundit qe te kane dhunuar kur ka qene dhe kush
qaj
do kete nja 5 vjete qyqi pa ndukur femer qesh qesh apo jo topmodeli repiste qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:43 am

po jo me se do ti tregojme te gjitha sekretet ketu se na late pa nuse... E kam nje cik xheloze dreqin...
O DEA po ti po ke ndonje mendje per dhunim fizik dhe seksual ec mo se se merr veshe anglezja... hahahahahahahahahahahahah
Nuk quhet tradhti kur e ben me nje nga vendi jot i origjines...
Po dal nje cik se e ka zene rradhen esteri ne fillim.. E se kjo 2 minuta e ka ... Vetem eren jo aman se ajo s'te shkulet nga dera.. ;) :P Very Happy :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:46 am

ESTEER shkruajti:
DEA shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
ester ty mo ty qe rri si e fshehur... S'te le burri me? :P Very Happy
Dea jo em dhune se leme shenja.. si dihet se ku ndukim.. :P :P Very Happy
me dhune topmodel..te te bej nje pyetje...hera e fundit qe te kane dhunuar kur ka qene dhe kush
qaj
do kete nja 5 vjete qyqi pa ndukur femer qesh qesh apo jo topmodeli repiste qesh

Po nese kam 5 vjet me mire per ju apo jo? qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:47 am

humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:49 am

uuuuu te shplafste barku ty o zot i madhe,o kafsheeee po cpune kam une te dera jote?e shumtja deri tek krevati,me shume nuk kam pune,hajde dhe ne dush,po jo te dera. qesh
po nuk kam kohe ore te rri tere jeten me ty jo,dhe ti te duash,do thyej gines une e kam vendos,keshtu qe prano esterin,ske pune me mua.qen vras

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:51 am

DEA shkruajti:
humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel

hahahhahhahahaha te mbyten femrat mo topmodeli qesh qesh qesh
dea do ndihme mi gaxhije qesh vras vras merri haken time ktij topmodelit se me boni zemran cope qaj qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:52 am

DEA shkruajti:
humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel

Jo me jo se nuk e merr veshe ajo.Mos trego gje ti... :P Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:55 am

TOP_MODEL shkruajti:
DEA shkruajti:
humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel

Jo me jo se nuk e merr veshe ajo.Mos trego gje ti... :P Very Happy Very Happy

bjeri dea myte fare qesh qesh uppupupu sa e dhunshme kjo dea qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 12:56 am

DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh

po ri gaxhiu erdhem , sna pranon ti te morte pushka e jevgut ishalla vras vras
Ca eshte ky "gaxhiu"se nuk flas arixhinjeshe une Suspect mbaje lart ate kallashin se do ja fusesh ndonje plumb vetes bobe Twisted Evil

do te vras vras ty pastaj po shkoi nai plumb te mua e kam kryer misionin bobe
Si ta kesh me qejf moj vajze.Une kam jelek kundraplumb.do bejn rikoshet do ti hash ti te gjithe. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 1:01 am

TOP_MODEL shkruajti:
O derman po meso dhe ti se ngele analfabet gjithe jeten... :P Very Happy :P
Une predor gjuhe me standarte ne vendin e duhur Top-mondel qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 1:06 am

ESTEER shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
DEA shkruajti:
humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel

Jo me jo se nuk e merr veshe ajo.Mos trego gje ti... :P Very Happy Very Happy

bjeri dea myte fare qesh qesh uppupupu sa e dhunshme kjo dea qesh qesh qesh
moj ti vajze mblidhe mendje o me do o me urren... shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 1:07 am

ESTEER shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
DEA shkruajti:
humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel

Jo me jo se nuk e merr veshe ajo.Mos trego gje ti... :P Very Happy Very Happy

bjeri dea myte fare qesh qesh uppupupu sa e dhunshme kjo dea qesh qesh qesh
topmodel humor humor humor humor humor humor humor humor humor more vesh ja dhe lugen e drunit e kom me vete vras vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 1:08 am

dermani shkruajti:
DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh

po ri gaxhiu erdhem , sna pranon ti te morte pushka e jevgut ishalla vras vras
Ca eshte ky "gaxhiu"se nuk flas arixhinjeshe une Suspect mbaje lart ate kallashin se do ja fusesh ndonje plumb vetes bobe Twisted Evil

do te vras vras ty pastaj po shkoi nai plumb te mua e kam kryer misionin bobe
Si ta kesh me qejf moj vajze.Une kam jelek kundraplumb.do bejn rikoshet do ti hash ti te gjithe. qesh
po e bej njehere prove kam dhe ca bomba dore .. vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 1:11 am

hahahhahhahahhaha ca bon mi yllo i qerove te gjthe mi gaxhije ... qesh qesh
jepi yllo vetem amoren tim mos ma vrit qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 EmptyFri May 02, 2008 1:17 am

ESTEER shkruajti:
hahahhahhahahhaha ca bon mi yllo i qerove te gjthe mi gaxhije ... qesh qesh
jepi yllo vetem amoren tim mos ma vrit qesh qesh

meqe me the ti nuk e boj se e kisha marr dhe ate ne shenjester humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: