»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 1:26 am

DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
TOP_MODEL shkruajti:
DEA shkruajti:
humor humor humor bo prove po ta mbajti topmodel

Jo me jo se nuk e merr veshe ajo.Mos trego gje ti... :P Very Happy Very Happy

bjeri dea myte fare qesh qesh uppupupu sa e dhunshme kjo dea qesh qesh qesh
topmodel humor humor humor humor humor humor humor humor humor more vesh ja dhe lugen e drunit e kom me vete vras vras vras

aman vetem me lugen e drurit jo :silent: Question qesh qesh
Se behesh e rrezikshme me ate.. qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 1:26 am

DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
DEA shkruajti:
dermani shkruajti:
Paska ardh grup arixhinjesh ketu me arusha e defa qesh

po ri gaxhiu erdhem , sna pranon ti te morte pushka e jevgut ishalla vras vras
Ca eshte ky "gaxhiu"se nuk flas arixhinjeshe une Suspect mbaje lart ate kallashin se do ja fusesh ndonje plumb vetes bobe Twisted Evil

do te vras vras ty pastaj po shkoi nai plumb te mua e kam kryer misionin bobe
Si ta kesh me qejf moj vajze.Une kam jelek kundraplumb.do bejn rikoshet do ti hash ti te gjithe. qesh
po e bej njehere prove kam dhe ca bomba dore .. vras vras
Bombat e dores si perdor dot se duhet tu heq une siguresat me dhemb qe te shperthejn,se ti nuk i heq dot qesh ti mba kallashin une bombat. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 7:44 pm

ja mire se na erdhen keta te rite se e paskan mare me shume vrulle qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 7:54 pm

mire se te gjeta o Mondi , ta shperblefsha ne dasem jarebi Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 7:56 pm

Dea te lumte goja o zot puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 8:03 pm

puthje ika o Mondi , do vij nga darka , ja kalofsh mire :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyFri May 02, 2008 8:04 pm

DEA gjithashtu edhe ju ja kalofshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySat May 03, 2008 11:11 pm

DEA mire se erdhe ne kete forum.kalofsh sa me mire.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySat May 03, 2008 11:43 pm

Admin shkruajti:
DEA mire se erdhe ne kete forum.kalofsh sa me mire.

shefe patjeter qe do kaloje mire yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptySat May 03, 2008 11:59 pm

shefeeeeeeeee puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:05 am

O SHEFE PO TI HODHI FAQET NE TOKE KY MONDI TYVE MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:20 am

ej ca boni ju ? vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:22 am

DEA shkruajti:
ej ca boni ju ? vras

DEA jo me arme se te kap me kiss kiss kiss une pastaje repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:22 am

humor mire o gaxhiu ..na fal se boj mo

po kshu humor ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:24 am

iiiiiiiiiiiiiiii sa me qefe qenke mi DEA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:25 am

ej o mondo a te boj nje pyetje ?
Nga je ?? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:26 am

DEA nga durresi pse??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:28 am

edhe una :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:29 am

ok DEA puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 12:35 am

po qenkemi patriot ;)..gezohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 1:18 am

DEA shkruajti:
po qenkemi patriot ;)..gezohem
po dolem fise fare ..me duket .. qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 1:22 am

ESTERI HAHAHHAHHAHHA
qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 1:27 am

MONDI shkruajti:
ESTERI HAHAHHAHHAHHA
qesh
po mire them....rrezik jena me gjithe mend ..... :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 1:29 am

po ku idehet se koperative ka qene Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 EmptyWed May 07, 2008 1:31 am

vetem une ngela jetim ketu,ku jeni o vlonjatttttttttttttttttttttttttttttteeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: