»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:37 am

era13 shkruajti:
vetem une ngela jetim ketu,ku jeni o vlonjatttttttttttttttttttttttttttttteeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


era13 rri mire se e di ti repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:40 am

rri mi era mos i therrit vlonjatet se fillon shiu pastaj qesh skom as cadren me vete repiste qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:44 am

hahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:45 am

ihihihihhhii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:48 am

huhuhuhu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:48 am

po ju me arrxhit e nish-tulles pse qeshni mas krahve humor qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:49 am

ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:51 am

ESTEER shkruajti:
po ju me arrxhit e nish-tulles pse qeshni mas krahve humor qesh qesh qesh


thyj ne mes kunate,se e meritojne gabelat e durresit.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:52 am

na lumt mi gaxhije ....qe te marrt pushka e jevgut ishalla vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:52 am

era13 shkruajti:
ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem
ti mi gaxhije mos me permend burrin tani se....me fute nepsin repiste qesh qesh qesh
po mi po te poshtra jemi prandaj lini koken mas nesh ju Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:53 am

ESTEER shkruajti:
era13 shkruajti:
ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem
ti mi gaxhije mos me permend burrin tani se....me fute nepsin repiste qesh qesh qesh
po mi po te poshtra jemi prandaj lini koken mas nesh ju Very Happy

pikes i ke rone :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:56 am

DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
era13 shkruajti:
ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem
ti mi gaxhije mos me permend burrin tani se....me fute nepsin repiste qesh qesh qesh
po mi po te poshtra jemi prandaj lini koken mas nesh ju Very Happy

pikes i ke rone :P
jo po ta dine mire kta mi...patriote Very Happy qe jemi me u pi ne kupe si i thon kta nga vlora ... qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 1:58 am

ESTEER shkruajti:
DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
era13 shkruajti:
ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem
ti mi gaxhije mos me permend burrin tani se....me fute nepsin repiste qesh qesh qesh
po mi po te poshtra jemi prandaj lini koken mas nesh ju Very Happy

pikes i ke rone :P
jo po ta dine mire kta mi...patriote Very Happy qe jemi me u pi ne kupe si i thon kta nga vlora ... qesh

po mi ...gaxhije Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:02 am

o zot o zot,si nuk bie nje rrufe e te vras komshijen e mondit kur degjoj une nga keto fjale.u bone ti mi laskuriqe qe te me bosh mua si trime????o vellezer mblidhuni mer poca se na vune para durresaket ne forum vlonjat.ti mi kunat e di vete ti po te erdhi vellai im ketu,1 jave nuk fle me gjume,te torturon ai ty.....uuuuuuuu ca me degjojne veshet nga gabelet.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:02 am

DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
era13 shkruajti:
ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem
ti mi gaxhije mos me permend burrin tani se....me fute nepsin repiste qesh qesh qesh
po mi po te poshtra jemi prandaj lini koken mas nesh ju Very Happy

pikes i ke rone :P
jo po ta dine mire kta mi...patriote Very Happy qe jemi me u pi ne kupe si i thon kta nga vlora ... qesh

po mi ...gaxhije Very Happy
ku je mi ..labe ..spo te vjene zeri moj cupe qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:03 am

ESTEER shkruajti:
DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
DEA shkruajti:
ESTEER shkruajti:
era13 shkruajti:
ti mi sorre,e di mire une po te vije ai cike vella ketu dhe ta tregojme mire vlonjatet ne pastaj,laskuriqe

u bote ju durresaket.te poshter,shefeeeeeeeeeeeeeeee ndihem
ti mi gaxhije mos me permend burrin tani se....me fute nepsin repiste qesh qesh qesh
po mi po te poshtra jemi prandaj lini koken mas nesh ju Very Happy

pikes i ke rone :P
jo po ta dine mire kta mi...patriote Very Happy qe jemi me u pi ne kupe si i thon kta nga vlora ... qesh

po mi ...gaxhije Very Happy
ku je mi ..labe ..spo te vjene zeri moj cupe qesh qesh

qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:05 am

e shef mi ..patriote llafe kon kto labet qesh qesh qesh se vepra aha repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:07 am

po llafe kane moj ...se vepra kemi ne vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:08 am

avash se u ra ne shesh gabeleve nga durresi,u me rop komshije,po tu pergjigja mi laskuriqe,pse kam frik nga ju???po ku trembet mali nga debora miiiiiiiiiii????????p'ffffffffff

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:08 am

DEA shkruajti:
po llafe kane moj ...se vepra kemi ne vras
uuuuuuuuuu ca bon ri gaxhije tu ndrru fustonet qesh po e len pa gjume mondin sonde ti me duket qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:11 am

ju po ju vepra,vepra moj vepra po burrat i gjetet ne vlore ju,po te kishit aq shume pretendime dhe ne te ishim aq te keqeinj,martoheshit ne durres ju.apo ju ha buza per kulac nga vlora he?????he mi gabeleni???

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:15 am

era13 shkruajti:
ju po ju vepra,vepra moj vepra po burrat i gjetet ne vlore ju,po te kishit aq shume pretendime dhe ne te ishim aq te keqeinj,martoheshit ne durres ju.apo ju ha buza per kulac nga vlora he?????he mi gabeleni???
ti moj labe .. shett se vete ju kruajt laberve me ne se jmi si shpirta ne Very Happy kulaci i pelqeu atyre moj cupe vdiqen fare duan per nate kulac ai vllai jot qesh qesh qesh mbaroj mavria qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:38 am

era mos ki frik,se i rregulloje une keto,ju beje ban,6 muaj nuk i fut ne forum po nuk u bene vlonjate repiste

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 2:41 am

Admin shkruajti:
era mos ki frik,se i rregulloje une keto,ju beje ban,6 muaj nuk i fut ne forum po nuk u bene vlonjate repiste
do behemi moj do behemi labe ...nga halli ..jo nga malli qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 EmptyWed May 07, 2008 11:03 pm

UEEEEEE PO EDHE KETU NUK I LATE PERKATESITE KRAHINORE. PER MENIMIN TIM RRINI ATY KU JENI SE JENI MIRE, SE KETEJ NGA TIRONA SPO RRIHET MO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: