»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 08, 2008 1:40 pm

DEA shkruajti:
po llafe kane moj ...se vepra kemi ne vras
Pordh kini dhe ju se vepra nuk ja u mba se kush e di si shkojne pune ngelni brenda pastaj Very Happy .Kujt ja mba per vepra ta provoj.u bet ju gabelt e durrsit qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 10, 2008 1:17 am

e shikon derman????gjasmeeee keto bejne hatan ne forum.ore se dua ti njoh njeher ne jeten reale.si duket bathet,jane larg pashket.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 10, 2008 3:49 am

sa mire sa mire,gjithe keta po behemi.do vemi ne plazh jemi qe jemi?^??hahaha
mire se erdhet te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 10, 2008 3:58 am

Nje pershendetje per gjithe antaret e forumit!

T'ju them qe jam Sh_triga......e kot, e keni lexuar tashme!
T'ju them qe forumi juaj me duket i kendshem......,formalitet bajat, ne te kundert s'do te isha ketu..... Very Happy
....s'me ngelet tjeter vecse t'ju uroj te kalojme kendshem te gjithe se bashku.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 10, 2008 4:02 am

shtr-iga mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 10, 2008 11:17 pm

Sh_triga mire se na erdhe ! Uroj t`ia kalosh sa me mire ne shoqerine tone virtuale !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySat May 10, 2008 11:47 pm

Sh_triga shkruajti:
Nje pershendetje per gjithe antaret e forumit!

T'ju them qe jam Sh_triga......e kot, e keni lexuar tashme!
T'ju them qe forumi juaj me duket i kendshem......,formalitet bajat, ne te kundert s'do te isha ketu..... Very Happy
....s'me ngelet tjeter vecse t'ju uroj te kalojme kendshem te gjithe se bashku.....Sh_triga mire se erdhe.qendrim te kendeshem dhe sa me shplodhesh ne kete forum.kalofsh bukur

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sh_triga
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 86
Location : Gjithandej dhe askund
Registration date : 10/05/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptySun May 11, 2008 11:09 pm

Flm te gjithve per mikpritjen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon May 12, 2008 1:46 am

Sh_triga shkruajti:
Nje pershendetje per gjithe antaret e forumit!

T'ju them qe jam Sh_triga......e kot, e keni lexuar tashme!
T'ju them qe forumi juaj me duket i kendshem......,formalitet bajat, ne te kundert s'do te isha ketu..... Very Happy
....s'me ngelet tjeter vecse t'ju uroj te kalojme kendshem te gjithe se bashku.....


mire se erdhe yllo puthje

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon May 12, 2008 1:54 am

[i]Pershendetje te gjithe forumistave une jam edangel shkruaj nga italia dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire ne shoqerine tuaj. puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon May 12, 2008 1:56 am

edangel shkruajti:
[i]Pershendetje te gjithe forumistave une jam edangel shkruaj nga italia dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire ne shoqerine tuaj. puthje

mire se erdhe yllo shpresoj qe te kalojme momente te bukura nen shoqerine njeri-tjetrit puthje puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
edangel

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 36
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon May 12, 2008 1:59 am

Flm mondi ashtu shpresoj dhe une.[i] puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyMon May 12, 2008 2:06 am

edangel shkruajti:
[i]Pershendetje te gjithe forumistave une jam edangel shkruaj nga italia dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire ne shoqerine tuaj. puthje

mire se erdhe yllo,klm dhe momente te bukura puthje

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyTue May 13, 2008 3:32 pm

edangel miresenaerdhe ne forumin e shefes po ku punojme me shume ne repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: apshuuuu   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyWed May 14, 2008 11:24 pm

Admin shkruajti:
MIRE SE VINI NE FORUMIN TONE.TREGONI DICKA PER VETEN TUAJ,DHE KALONI MOMENTE TE KENDESHME NE MESIN TONE.
[b]se mos te me shohehs qe kam ardhe edhe tme thuash mire se erdhe!!apshuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: ncncncncncn   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyWed May 14, 2008 11:30 pm

era13 shkruajti:
e shikon derman????gjasmeeee keto bejne hatan ne forum.ore se dua ti njoh njeher ne jeten reale.si duket bathet,jane larg pashket.
kush je ti moj eeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: ehe   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyWed May 14, 2008 11:37 pm

caliente_boy shkruajti:
era13 shkruajti:
e shikon derman????gjasmeeee keto bejne hatan ne forum.ore se dua ti njoh njeher ne jeten reale.si duket bathet,jane larg pashket.
kush je ti moj eeee
ME DUKET SE E GJETA JE AJO YLLI VOGEL EEEE.PUC EDHE ATE TJETREN DO TA RRAH MO STE VI KEQ TY shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: PA HE   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyWed May 14, 2008 11:52 pm

era13 shkruajti:
mire se te gjeta o forum.uroj qe kete forum te rri ta bejme se shpejti me permasa te medha njohje ne faqet e virtualitetit.une jam era.shpresoj qe pas meje te kete shume anetar te tjere.kiss
[b]
SHYQYR SE ME PLASE EJ PO PSE VETEM UN E PASKAM VEN FOTON KTU???PUUU KAM FRIK SE DO ME MARIN NGA SYT JHAHHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyWed May 14, 2008 11:55 pm

uen u kapa mos te te marr sysh,pa merak se e kam nje me nja kapjen qesh

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: ...........   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 15, 2008 12:14 am

era13 shkruajti:
uen u kapa mos te te marr sysh,pa merak se e kam nje me nja kapjen qesh
aman mos e kap se nuk haet me ato duret e tuja pastaj hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 15, 2008 12:20 am

caliente_boy shkruajti:
era13 shkruajti:
uen u kapa mos te te marr sysh,pa merak se e kam nje me nja kapjen qesh
aman mos e kap se nuk haet me ato duret e tuja pastaj hahahaha


ska gje se e kam me dorashka qesh vetem mos te te ze syni

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 15, 2008 12:21 am

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: weeeeeeeeeeeeeeeeeeeee   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 15, 2008 12:34 am

era13 shkruajti:
caliente_boy shkruajti:
era13 shkruajti:
uen u kapa mos te te marr sysh,pa merak se e kam nje me nja kapjen qesh
aman mos e kap se nuk haet me ato duret e tuja pastaj hahahaha


ska gje se e kam me dorashka qesh vetem mos te te ze syni
po ci mban ato dorashkat mi te dlashin mend ty jarebi,po ate surratin tend se pashe un !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 15, 2008 12:36 am

o caliente ne kan dal lesh ke syte e spo e shofim, ti do me e pa qe noten e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 EmptyThu May 15, 2008 12:39 am

hahahaha arbri hallal ta bofte zoti,jepi pergjigje atij se shume kerkon nga jeta.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 7 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: