»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PREZANTIMI I VAJZAVE.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyWed Jul 23, 2008 11:23 pm

dea une nr dua ti po pate me me dhene ndonje gje tjeter e pranoje une nuk be j nae keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyWed Jul 23, 2008 11:25 pm

ta jap une nje dru te mire humor i poshter ,

se di ti qe une jam kurnace repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyWed Jul 23, 2008 11:30 pm

o dea shett shett shett ti sikure se nga gjirokastra moj se ato nuk ta japin jane shume kerrnace
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyThu Jul 24, 2008 3:53 pm

o mondo po ene ato nga gjirokastra ta japin mer se skan ku me shku pa ate qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyThu Jul 24, 2008 4:32 pm

tila shkruajti:
Mire se ju gjeta te gjitheve! Very Happy
Mirese erdhe tila puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Jul 25, 2008 5:44 pm

o ju goca po ku jeni moj qe nuk vini online??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: zemraaaaaaaaaaaaaaaaaaa   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyTue Jul 29, 2008 1:50 am

era13 shkruajti:
caliente po mua ti mer pse nuk me ke thene mire se erdhe??pffffff i keq

ylli botes po un te kam gjet ktu ty ti sme ke prit mu!!hhahahah MIRE SE NA ERDHE DHE JU UROJME SHIKOM TE KENSHEM NE EDICIONET NE VAZHDIM HAHAH PUCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyTue Jul 29, 2008 3:51 am

uu flm mo qe me urove mire se ardhjen, edicion te kendeshme dhe ty Very Happy

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyTue Jul 29, 2008 4:46 am

era13 shkruajti:
uu flm mo qe me urove mire se ardhjen, edicion te kendeshme dhe ty Very Happy

ASGJE DETYRE NE SHOQERI,PASTAJ TI MERITO ME SHUM SE KAQ...JE YLL BOTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyTue Aug 05, 2008 5:14 pm

o mondo pse nuk dine me u prezantu keto gocat mer qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyTue Aug 05, 2008 7:55 pm

aebri e kane nga eksperinca mer qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Aug 08, 2008 5:03 pm

qesh qesh qesh po mire mer, si cuna te prefet qe jena pse nuk i japim pak eksperience ne atyne ??!!?? repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
anetar i/e re
anetar i/e re
morena

Female
Numri i postimeve : 27
Location : se di vallaj knej ka korfuzi thon
Job/hobbies : letersi ,muzik,not
Humor : nuk la forum pa u rregjistru
Registration date : 27/08/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyThu Aug 28, 2008 1:58 pm

Jam Morena 23 vjece po qe kenej e tutje duhet mos me tregu moshen dmth jom 18 vjece Very Happy jetoj ne Korfuz mjaf mos se u lodha tu shkrujt kena me u njof me mire besoj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyThu Aug 28, 2008 10:40 pm

mire se erdhe morena, qendrim te kendeshem.

_________________
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyThu Aug 28, 2008 10:54 pm

lere se te njohem me keta dy rreshta qe ke shkruajt morena. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Aug 29, 2008 8:07 am

morena mire se na erdhe rrush shpresoj te kalosh mire ketu ne mesin tone puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySat Sep 06, 2008 1:12 am

YYYYYYYYYYY MORENAAAAAAAAAA MIRE SE ERDHE EDHE MIRE SE JU GJETA UNA JUVE :) :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptyFri Mar 06, 2009 6:10 pm

o luleshtrydhe mir se erdhe yllo ja kalofsh sa me mir ne ket forum edhe luleshtrydhet mos i ha vetem meno i cik per ne gjysmen ti edhe cerekun un ahahahaahahahahaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySat Mar 07, 2009 10:11 am

KINI NGATERU ADRESE CUNA KY ESHT PREZANTIMI I VAJZAVE APO MOS PAFSHI VAJZA JU DIREKT NUK E DI A ME NJIFNI PO PREZANTOHEM UNE ATEHERE UN JAM RINA MIRE SE JU GJETA CA JU GJETA TE GJETUR JU KISHA HAHAHAH qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 EmptySat Mar 07, 2009 3:37 pm

haahhaahahhhahahahah tallu me ne ti rina tallu hahaahahahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: PREZANTIMI I VAJZAVE.   PREZANTIMI I VAJZAVE. - Faqe 10 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREZANTIMI I VAJZAVE.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: