»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
"Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 "Te dua" me vargje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Jul 25, 2008 5:04 am

ne krahet e tu une gjeja dashurin
lutjen, mallin, lumturin
tek ti gjeja vetveten dhe miresin
qe kur ti me tradhetove
me fale vetem vetmin

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 1:56 pm

Nese te pergjerohem ,
e ulur ne gjunje para teje, qe te mos me ikish,,,
qe jetes t'ia gjejme kuptimin te dy,
e te kem raste te te dhuroje,
gjithe dashurine qe shpirti im ka gati per ty,,,
ti mos me duaj po deshe,
mos me duaj,,
por jempme raste te te tregoje ,
sa
vertet te dashuroj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 1:57 pm

Me fal qe kete dashuri
ne ty e prangosa
dhe zemren time
te gjalle e varrosa!
Por ndarjen tone ...
vete ti e vulose
andaj mund te them
se ti zemren ma varrose...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 1:58 pm

Ste thash te dua,
se nuk te besoja,
e ti mendoje,
se tjetrin e dashuroja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 1:58 pm

Ne syte e tua heshtje komike,
Ne fytyren tende heshtje romantike,
Ne buzet e tua as PO as JO,
Ta haj dreqi me DO apo JO !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 1:58 pm

Vetem nje fjal kerkoja
nje fjal, pa dhimbje e lot
nje fjal qe me bente te lumtur
nje fjal qe te mos jetoja kot
Edhe ate e gjeta
me ndihmoj i madhi zot
Qe te sjelli prane zemres time
Qe te dua tme dashurosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 1:59 pm

Dua krah te fluturoj
engjullin tim ta takoj
ta shof ne sy e ta ledhatoj
ti them te dua e ta perqafoj
ta mbyloj me puthje e dashuri
ti them se per mua je vetem ti
ta bej te ndjej lumturin e vertet
ti betohem se do ta dua per jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 2:00 pm

Duroj c'do perbuzje, fjale e mallkim
Duroj c'do dhembje, vuajtje, zhgenjim
Duroj c'do frike, bertitje, lot
Duroj c'do rrahje zemre fort.
Duroj gjithcka qe ti sjell tek une
Sepse te dua shume!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 2:00 pm

ta dija qe me doje kaq shume
detin do e kisha shnderruar ne lume,
yjet ne toke do ti zbrisja
dhe emrin tend do therrisja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyThu Aug 07, 2008 2:02 pm

.As vete se di,
si do bej un pa ty,
ē'do rrahje e zemeres time,
me kujton ata sy,,,
si i behet kesaje jete!!!???
si te jetoj un pa ty???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySat Aug 09, 2008 1:44 am

zgjohu zemer,
te te puth ne sy,
te te them te dua,
dhe te rrime bashke te dy.
te rrime perqafuar
deri ne agim
deri sa deti dhe malli
te largohen nga shpirti im.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Oct 24, 2008 11:07 pm

nuk dashurojme as une as ti
por dashuronte dashuria
ehhhh c'dashuri e llahtari
me e thelle se thellesia

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 6 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Oct 05, 2009 1:38 am

LOTĖT SI SHI

Sikur lotėt tė ishin shi
Bota do tė ishte nėn ujė,
Kjo botė e rreme, e poshtėr
Qė s’ėshtė e imja, e jotja, e askujt?!

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Oct 05, 2009 9:47 pm

Te dua te dua
nese nuk beson
pyete zemren time
ajo te tregon.


Ne gjum kur rash
ne enderr te pash
ne kembe u ngrita
emrin tend e bertita.


Diku te lumi
ishin dy zemra
njera ish e jotja
dhe tjetra e jemja.


U ula pran zjarrit
Tuj tha disa krane
Ne flaken e zjarrit
Pash fytyren tande.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyMon Oct 05, 2009 11:42 pm

tere jeten u rrepata

nuk bera dashuri
se mendjen te ti e pata
te dua veten ty :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyTue Oct 06, 2009 10:41 pm

te dua me vargje
te puthi me fjale
me kot bene haraqe
si une nuk gjen fjale

me kot po rrepatesh
sikur une nuk gjene
ma jep njeren faqe
ta fal vargun tem
per ty shkruaj vargje
sahere leviz gishtin
mi fal sy e faqe
une ta fali shpirtin
ta fali une shpirtin
ma fal edhe ti
ti bashkojme dy shpirtat
dhe te behemi nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyWed Oct 07, 2009 9:55 am

Dashuria eshte e bukur kur dikush e ndjen
dhe kur dikush e ka ,
mbaje dashurin fort dhe qmoje ate
kur dikush ta dhuron sepse po sdite
ta mbash dashuria te lendon!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyWed Oct 07, 2009 6:41 pm

Me fal qe te dua kaq shume
me fal qe ne zemer te lendoj
me fal por eshte teper vone
nuk mundem un ty te harroj

Me fal qe te bera pa dashur
per mua pa qellim te mendosh
me fal qe te bera per mua
poezi me dhimbje te krijosh

Me fal por njeriu prandaj vuan
te dashuroje nje njeri si TI
ti thaje lotet pa kaluar qerpikun
dhe kur te prek buzet te QUHET DASHURI

Me fal por nuk te them dot te dua
nuk dua me puthje nga ty
ato jane vec dhimbje per zemren
ato me bejne te ndihem NJERI

Por un njeri nuk dua me te jem
nuk dua un me te flas per dashurine
sepse ti me nxore nga zemra
pa ty jeta ime s'ka kuptim

Me fal qe prap po te lendoj
me fal qe PERJETE DO TE DUA
me fal por nuk e di si i behet
me nje njeri te c'mendur si mua

E c;mendur se te tjeret i dua si veten
e c'mendur se tregoj te verteten
e c'mendur se jam e sinqerte
se ty te dua me shume se nje jete

Me fal per te metat e mia
me fal qe te dhashe nje shekull dashuri
por jeta i ka keto padrejtesi
jeta me solli tek TI

Dhe ti si nje qenie e pafaj
si nje engjell me zemer te vrare
ti ke dicka te vecante
ti ke shume lote te pathare

Me vjen keq qe un nuk arrita
te te kthej buzeqeshjen perseri
ashtu sic ti ma ktheve mua
DHE ME BERE TE NDIHEM NJERI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:39 pm

Keq eshte me vdek,keq eshte me u mbyt,keq eshte kur shume dashurohesh....e me keq eshte kur s’te lejojne te bashkohesh!!!


E shkruajta te dua ne rere,e fshine dallget,e shkruajta ne qiell,e fshine rete,e shkruajta ne zemer,do mbetet perjete.

Nese cdo here qe mendoj per ty,do te binte nje yll,qielli do te vdiste nga vetmia.

Largesia eshte armiku i vertete i te dashuruarve...por eshte dhe ajo qe me shume nga te gjithe na ben te ditur se sa duhemi...

Une ti dua syte e shkruar qe shume kohe i kam kerkuar.Une ti dua buzet e tua qe me presin vetem mua.Te betohem ne rini se te dua vetem ty...

Pashe ne qiell qe mungonte nje yll,u ktheva rastesisht mbrapa dhe te pash ty!!!

Nese do te zbuloja rrugen per tek zemra jote, do te fshija cdo gjurme per te shmangur kedo qe mund te me ndiqte pas..

Nese eshte e bere me dashuri,asgje nuk eshte mekat.

Pasuria nuk te jep dashuri,por dashuria na ben te pasur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:42 pm

me kerkoj rinia
e kisha nevoje
te puthi ne gushe
te puthi ne goje
kjo tek qenka ndjenje
nuk te qenka loje :puccum: :perqafo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:45 pm

Nese dashuria do te kishte ze,zemra ime do te kendonte perjete.

Emocionet e dashurise jane ethe te shpirtit, kur te shoh vdes nga te ftohtet..brrr..uvaaa....

Syte e tu si te magjepsur jane per mua nje gervishtje ne zemer.

Momentet e bukura nuk i ndjen kur i jeton,por vetem kur i kujton me nostalgji...
Kam besuar se kam dashur shume persona...por vetem tani qe te humba kuptova qe je njeriu qe vertet dua .....je ti..... Te dua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:49 pm

ti pa mua
une pa ty
jem dy porta
mbyll me dry @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:54 pm

Nese do te me duhet te zgjidhja mes teje dhe jetes time do te te zgjidhja ty, sepse je ti jeta ime.

Gjeja e fundit qe kujtoj eshte imazhi yt me ate te kapur prej dore qe dilnit nga jeta ime....pas kesaj...asgje...Ti me the per te te harruar,por une kam qen aq i harrueshem sa qe kam harruar per te te harruar...E dua dashurine,sepse eshte lumturi,ndonese te jep ndonjehere trishtim,por prape eshte e bukur,sepse eshte DASHURI.
Nje puthje krijon nje histori te bukur dashurie,por poezia e ben te pafund!

Cfare eshte tjeter nje puthje: Vec nje apostrofe e kuqe mes fjaleve TE DUA!

Te duash eshte te zgjedhesh,te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!

Puthje te njejta nuk ekzistojne,cdo puthje ka shijen e vet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySat Oct 10, 2009 12:00 am

te dua eshte veper
qe lumturon dy vete
po qe u bashkuan
smund i ndane shigjete
ah jete,o jete
vetem dashuria
te jap kuptim te vertete :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 EmptySat Oct 10, 2009 12:07 am

Wenn der Himmel ein Blatt Papier wäre,
und das Meer die Farbe,
würde ich nichts anderes schreiben,
als dass ich dich liebe,
ich weiß, du bist nicht für mich,
aber ich wollt dir sagen:ICH LIEBE DICH...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
"Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Te dua" me vargje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: