»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
"Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 "Te dua" me vargje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri May 30, 2008 7:25 pm

Nga ti pres
fjalen shume TE DUA
ateher je e imja
dhe kurr nuk kam per te harruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri May 30, 2008 7:26 pm

Me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,
Me the TI AMO mu duk mashtirm,
Me the ICH LIEBE DICH syt mi qorove
Me the TE DUA zemren ma gezove!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri May 30, 2008 7:26 pm

Gjithe me padurim
pres me u taku,
me thene fjalen
qe vjen nga zemra:
UNE TY TE DU!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri May 30, 2008 7:30 pm

Dy fjale qe te gezojne
dy fjale qe te hidehrojne,
dy fjale qe ter jeten ta ndryshojne
TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptyFri May 30, 2008 7:31 pm

Hapi krahet larte ne qiell,
ti per mua je diell,
por e lumtur prap nuk jam,
se TY afer nuk te kam!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:38 am

Kur isha i vogel me mesuan se kisha
nje zemer per te jetuar dhe dy sy per te pare.
Tani qe u rrita e kuptoj se kam nje
zemer per te vuajtur dhe dy sy per te qare

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:39 am

Ne oret e vona te nates, ku fshihen dashurite dhe mekatet, ne syte e fjetur te botes, mendova per ty,dhe kur bota eshte zgjuar,per ty mendoj se bota ime je ti.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:40 am

Syte e tu oqean I thelle, sa here me ka qelluar te zhytem ne ata sy, edhe pse di not, oh sa do te doja te mbytesha aty.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:41 am

Te gjitha gjethet me behen letra,
te ti shkruaj dhe ti marr nga ti,
sa do te doja te isha si nje re
e te leshoja shi atje ku ti je.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:42 am

Edhe ne mes te shkretetires,
ne rrege te shkembinjve me te thepisur
apo ne thellesite e oqeanit
te jete fshehur dashuria,
do ta sillja ne gjuhen dhe ne buzet e tua.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:42 am

Endrrat e mia ti i ke pushtuar,
shpirti im tek ty eshte meshiruar,
syte e mi tek ty jane harruar,
te dashuroj si kurre skam dashuruar.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:42 am

Unė e pranoje,
qe ne zemren time,
gjithmon do tė mbetesh ti.

Le ta di bota,
se jam e jotja
ta din se mė dashuron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:44 am

Femra eshte e zjarrte,
mashkulli eshte si kashte.
Po cdreqin I bashkon bashke? qesh

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:47 am

Qeliza e jetes quhet dashuri,
une vet qeliza ,berthama je ti!
Qeliza pa berthame si nata pa hene,
jam shpirterisht e vdekur,fizikisht ne kembe!

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:49 am

Te fundit vargje te kushtoj
Por kete cast te mjergulluar
Vemendjen tende deshiroj ...
Kush ka dashur s'mund te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:50 am

Te dua shume, mos me lėr vetem kam shume frike te rri pa ty eshte bote e eger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:52 am

Puthja jote me dha jete, me dha force per te besuar, se dashuria e vertete eshte perle, dhe ti thesari im i ēmuar.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:53 am

Te desha vjet,
te dua dhe sivjet,
te dua sot,
do te dua dhe mot,
te desha nje vit,
do te dua cdo dite,
e di edhe vet,
do te te dua perjete...

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:54 am

U rrite shume ne zemren time,
sa skish vend per dy,
keshtu qe nu desh te hiqja dore nga vetja
per te te mbajtur ty

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:55 am

Te dua te dua nese nuk me beson pyte zemren time ajo te tregon.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:56 am

Sikur bota te ishte mister,
te zbulonin une e ti,
patjeter aty do ish fshehur vullkanin ndjesor,
me emrin dashuri.

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 12:56 am

Gjithe naten eci neper endrra,
ne mengjes nuk me dhembin kembet,
por me dhemb zemra...

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 1:00 am

Buzet me jan plasur
po me qesin gjak
hajde moj zemer te puthem pak
,, se vetem buzet e tu e sherojn ket plag..!
Very Happy

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 1:05 am

Ty afer nuk te kam,A e din qe jan dy sy qe smund te mbyllen nga malli per ty?
A e din qe sonte diku ne nje dhome,eshte nje shpirt i vetem qe shume i mungon...TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 EmptySat May 31, 2008 1:08 am

Nese me do ne mes te yjeve
mos me kerko yjet pran i kam
por yll nuk jam ,mos me kerko
ne det se ti nuk di not se une
jam ngjal e nuk me kap dot
mos me kerko te ret se te
vrasin rrufet une jam si era
vij e te gjej vet me kerko
mes dashuris se aty me gjen
mua mos me thuaj me fal
po me thuaj te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
"Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Te dua" me vargje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: