»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
"Te dua" me vargje EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
"Te dua" me vargje EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
"Te dua" me vargje EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
"Te dua" me vargje EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
"Te dua" me vargje EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
"Te dua" me vargje EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
"Te dua" me vargje EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
"Te dua" me vargje EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
"Te dua" me vargje EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
"Te dua" me vargje EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
"Te dua" me vargje EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
"Te dua" me vargje EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 "Te dua" me vargje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyMon Apr 14, 2008 10:45 pm

Koleksion i poezive me te bukura te dashurise.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyMon Apr 14, 2008 10:55 pm

...nga dashuria qe kam per ty,
me koke ne diell fjeta gjate,
dhe s'u pendova qe te desha.
nder mend e kam te te dua prape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyMon Apr 14, 2008 10:55 pm

Nuk eshte se mendimet me jane mbyllur.
Nuk eshte se nuk dua te shoh drite perseri .
Eshte thjesht, me mungon kjo ,
Kjo qe adhuroj! me mungon ti !

Nuk eshte se femijet, nuk me pelqejne,
por vdes morali ,para syve te mi,
edhe iluzionet e mia vdesin,
perpara trishtimit! me mungon ti !

Nuk eshte se kam harruar qe per burrat ,
te mos tregosh qe dashuron quhet trimeri .
Nuk eshte asnje nga keto por, nuk me pergjigjesh ,
kur te therras !me mungon ti!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyMon Apr 14, 2008 10:55 pm

--------------------------------------------------------------------------------
SI TE DASHUROSH NJE VAJZE......

Te dashurosh nje vajze
do te thote ta duash me shume se jeta
te mos degjosh fjalet e botes
por vetem te verteten.....
Te dashurosh nje vajze
do te thote ta shikosh ne sy
te dashurosh me gjithe forcen e moshes
te mos kesh per te pasiguri....
Te dashurosh nje vajze
mos kujto se eshte e lehte
se me te do te kalosh
dicka te madhe qe quhet"JETE"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyMon Apr 14, 2008 10:56 pm

SI FLET DASHURIA???????Kur eshte e d'lire dashuria?
Kur veten harron shpejt.
Kur eshte e thelle dashuria?
Kur eshte e heshtur krejt!


Kur eshte e pasur dashuria?
Kur gjithcka dhuron!
Me thuaj,si flet dashuria?
...................NUK FLET PO DASHURON..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyFri Apr 18, 2008 12:49 am

po cpate moj bije,
telat c'mi ngacmon?
se sheh qe eshte vone,
ca dreqin kerkon? repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyFri Apr 18, 2008 12:50 am

petja shkruajti:
po cpate moj bije,
telat c'mi ngacmon?
se sheh qe eshte vone,
ca dreqin kerkon? repiste


po ti e di i dashur
qe une hic sduroj
po nuk thashe te dua
deri naten vone

hajde mos beje naze
llafe kot me kot
e di qe ta ka qejfi
kjo gje te terbon

_________________
"Te dua" me vargje 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyFri Apr 18, 2008 1:13 am

ēdo Dit pa ty, ėshtė sie njė dit pa diell.
ēdo mbrėmje pa ty, ėshtė si njė nat pa yje.
ēdo or pa ty, ėsht si njė jetė pa ndjenja.
ēdo minut pa ty, ėshtė njė minut si mos te isha nė jetė.
ēdo sekund pa ty, ėshtė si mos tmė reh zemra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptySat Apr 26, 2008 1:31 am

IF I COULD CATCH A RAINBOW,
I WOULD DO IT JUST FOR YOU,
AND SHARE WITH YOU IT'S BEATY
ON THE DAYS YOU'RE FEELING BLUE

_________________
"Te dua" me vargje 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptySun Apr 27, 2008 10:35 pm

era13 shkruajti:
IF I COULD CATCH A RAINBOW,
I WOULD DO IT JUST FOR YOU,
AND SHARE WITH YOU IT'S BEATY
ON THE DAYS YOU'RE FEELING BLUE


po tani ke po shane o era13 qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 01, 2008 1:17 am


_________________
"Te dua" me vargje 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 01, 2008 1:19 am

il tempo č troppo lento per chi soffre
troppo breve per chi agisce
troppo lungo per chi aspetta
ma per chi ama il tempo non esiste!
__________________

_________________
"Te dua" me vargje 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
LULESHTRYDHJA

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 01, 2008 3:39 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptySat May 10, 2008 9:01 pm

LULESHTRYDHJA shkruajti:

uhhhhhhhhhhh luleshtrylle na e kepute shpirtin qaj qaj qaj qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyMon May 26, 2008 10:06 pm

Tė Huaj Jemi


Tė huaj jemi ne prej kohėsh
Ē'ish pėr t'u thėnė ėshtė thėnė.
Si gurėt qė zėnė vend nė tokė
Njė jetė vend ne kemi zėnė.

Drejt njėri tjetrit kemi mbyllur
Tė gjitha rrugėt edhe shtigjet
Si dy qytete mesjetarė
Me mure, heshta dhe me pirgje.

Por natėn kur i lodhur truri
Portat i Mbyll me qetėsi,
Ti gjen njė shteg dhe futesh mbrenda
Njė shteg qė vetėm ti e di.

Futesh dhe si n'rrugica parqesh
Shetit mes cirkonvolucionesh.
Hyn nėpėr ėndrra e shkujdesur,
Fanitesh, qesh, ma bėn me dorė.

Po kur mėngjesi zė ofrohet
Nis shqetėsohesh befas ti.
Dhe heshturazi del pėrjashta
Nga shtegu qė veē ti e di.

E dita vjen. Rrjedh prap jeta
Dhe ne tė dy si dhe mė parė
Tė ftohtė rrimė e tė pamposhtur
Si dy qytete mesjetarė

_________________
"Te dua" me vargje 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:30 pm

Te dua pa mase
per koken e mamase Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:31 pm

te dua pertej jetes
se keshtu di te dua une
dhe prape nuk ja fal vetes
qe nuk te dua pak me shume

_________________
"Te dua" me vargje 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:32 pm

te dua zemer bota le ta dije pa ty jeta ska kuptim
me fal te lutem eja kthehu ti
te dua zemer un po vuaj per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:33 pm

Zemer ti je bota krejt
Zemer ti je mal e det
Te dua te dua te dua te dua
Zemer
Te dua te dua te dua zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:34 pm

zgjohem ne mengjes me afshin tend
gjysma e vetes sime me mungon
dua ta pranoj po se pranoj
nuk jam kur sje,nuk ekzistoj

_________________
"Te dua" me vargje 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:34 pm

Te dua zemer
bota le ta dije
se pa ty jeta zemer
nuk ka kuptim ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:37 pm

Nuk te them te dua ashtu kot,
Te them te dua me zemer plot.
Emrin e kam te dua vetem ty
Ste harroj zemer as ne varr kur dot hy ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:38 pm

te dua pa mase
te dua pa mbarim
te dua me shume
me shume se shpirti im ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 8:38 pm

Te desha
te dua
do te dua pergjithmone ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje EmptyThu May 29, 2008 9:50 pm

te dua moj qene
thuaj dhe sateme qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
"Te dua" me vargje Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Te dua" me vargje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: