»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
"Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 "Te dua" me vargje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyThu Jan 27, 2011 4:42 am

DUHET TE VAZHDOJE PA TY
Shtėpi tė heshtura,
Nėn qiellin e rėnduar,
Shiu dhe Unė,
Tė ftohur nė vetmi,
Nė kėtė qytet qė asgjė s'ka marrė nga Ti.
Nė pritje harrova hapat e tu,
Mė ngjan si nė ėndėrr,
Eh...! kur largohesh Ti...
Mė duhet tė filloj pėrsėri
Duhet te vazhdoj pa ty

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyThu Feb 03, 2011 12:19 am

Tani jam pa ty e dashur
Dhe kam frike te hyje ne endrra
Se endrren une nga pak e vrava
Dhe tani kam frike se mos me vrasi endrra

Do te me gjesh e dashur ne ankthe pritjesh
Porsi dallandyshe qe ka humbur rrugen per ne shtepi
Ne rruget e deshperimit do endem si puthje klithjesh
Se rruga e deshperimit me dergon larg nga ti

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyThu Feb 03, 2011 12:32 am

Kjo pritje ka emrin tend...

Mbremjeve mendja me rri tek ty aq gjate
Saqe gjumi ka filluar te te marre inat...

Te pres te vish,
qe mallin ta bej pluhur dhe ta shes
per te droguarit e dashurise... thone se malli mbyt mallin
ashtu si me mbyt mua kjo pritje.

Ne ditet e mia pa ty... humb.
hajde me gjej shpirti im
perpara se malli me kafshime pritjesh
shpirtin te ma vrasi...

Po mbyll syte... Erdhe?! E dija qe do te vije endrrash...
Hajde shpirti im me puth tashme pastaj te shkojm...
Kam frike se mos vjen mengjesi...
Zgjimi eshte vuajtje ...

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 8 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Amelia
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Amelia

Numri i postimeve : 144
Registration date : 08/12/2010

"Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Feb 04, 2011 8:40 pm

te dua,pa ditur si,
kur dhe nga,
te dua pa paragjykime,
dhe pa mendjemadhesi,
keshtu te dua,
sepse nuk mundem te jetoj pa ty,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

"Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 8 EmptyFri Apr 12, 2013 8:59 pm

SHEGĖ E ĖMBĖL

Porta tė mėdhaja
kurrė s“kam dashtė
nė to fati mė ka pėrplasė
anė pėr anė globit i rashė
shoqen tėnde kund se pashė
Kėndej s“kam ardhė
se kisha halle
ē“paskan lindė nėnat shqiptare
cila rreze ty tė ka pjekė
moj e bukura e ėmbėla shegė
A je shegė ti,a je njeri
a mos je produkt sheqeri?
Mos je rritė ndokund n“Dardhishtė
bukur tė rrin shkėlqimi syshė
E kam pas zemren me dry
ku e gjete ti atė shkathėsi
nė portė t“zemrės ti mė ke hy
si tinėzare,ike shpejt
e lėndove si me shigjetė
tani zemra po dėnesė
ja shkėpute ti njėren pjesė
dhe pa te ndihet e huaj
ti i thua mė prit me muaj
lėngon zemra,thotė po vuaj
muaj ,muaj, shkon dhe viti
mos vono se s“mund tė priti
ti pa mua dhe unė pa ty
lumturinė e mbyllim n“dry.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
"Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 8 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Te dua" me vargje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: