»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
"Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 "Te dua" me vargje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 10:23 pm

te dua shume.
me le pa gjume
ma hoqe trune
eja tek une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 10:25 pm

TE DUA
Te dua se urrej cdo njeri tjeter, te dua se vetem ty te gjej ne cdo leter, te dua se oqeani im shkrin ajsberget, te dua se je i vetmi yll ne naten e erret, te dua se syte e te tjereve s’me pelqejne, te dua se kam frike se me urrejne, te dua se s’me ndahet dashuria, te dua se s’dua te me ftohet ngrohtesia, te dua se je bluja, jeshilja, e verdha, te dua se s’me pelqejne ngjyrat e tjera, te dua se nuk je si tigrat e xhungles, te dua se s`shoh askend tjeter rruges, te dua se pafundesia tek ti mbaron, te dua se koha kurre nuk na harron, te dua se je demon me maske njeriu, te dua se asnje fjale tjeter s’di.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 10:29 pm

Te dua pertej vdekjes,
se keshtu di te dua une,
por prap nuk ja fal vetes,
qe nuk te dua pak me shume....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:07 pm

Te te them je lule,
ti je me i bukur,
te te them je gonxhe,
te humbas freskine,

Se une te dua,te dua, te dua
dhe ato buzka ti ēun falmi mua,
se une te dua, te dua, te dua per gjithmone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:09 pm

te dua pertej vuajtjes,mallit,gjithesis,te dua pertej dhimbjes dhe detit qe na perpin

_________________
"Te dua" me vargje - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:13 pm

Te dua se ti je jeta ime
Te dua se per ty kam ndjere vuatje
Te dua se ne mjerim jeten e cova per ty
Me beso te dua aq shu aq shum
Sa asnje tjeter s`te ka dashur kaq sa une
Te dua aq sa ndjenjat e tua se kuptojne
Te dua aq sa njerizit e tu se imagjinojne
Te dua aq sa njerzit e mi se besojne
Te dua aq sa ti nuk e meriton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:16 pm

te dua me shume se dje dhe me pak se neser!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:17 pm

Eshte pak te them "Te dua"
"Te dashuroj"...s'eshte shume
s'e shpreh dot asnje fjale
ate qe ndiej une...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:35 pm

Jam i humbur, e sheh ti,
jam i mbytur,
i zhytur nė dashuri;
nuk e di mė nėse jetoj,
nėse ha,
nėse marr frymė,
nėse flas;
por di qė tė dua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:57 pm

Se di sa te dua
se di sa me do
se di sa me njeh mua
se di sa te njoh
S'di asgje per ty
asgje sdua te di
te dua sic te shoh
te dua sic te njoh
Asgje sdua te di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:57 pm

Me mungon c'do marje fryme
me mungon c'do sekond
te dua shume
te dua fort fort.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:59 pm

ah,sikur ta dije sa te dua
se sa shum me mungon
cdo cast qe rrije me mua
se zemra zemren kerkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyThu May 29, 2008 11:59 pm

Faleminderit, engjelli im, jetes time
i ke dhene nje kuptim,
e ke mbushur ate plot gjalleri,
eh sa shume te dua, as vete s'e di!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 12:00 am

Sa te desha kur s'me doje
Sot te dua dhe me shume
Do te me duash kur s'do te dua
Ndoshta , dhe me shume se une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 12:01 am

un dhe ti
ti dhe une
me nje fjale
TE DUA SHUME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Hard_Rock

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 11:52 am

DEA shkruajti:
Te dua se ti je jeta ime
Te dua se per ty kam ndjere vuatje
Te dua se ne mjerim jeten e cova per ty
Me beso te dua aq shu aq shum
Sa asnje tjeter s`te ka dashur kaq sa une
Te dua aq sa ndjenjat e tua se kuptojne
Te dua aq sa njerizit e tu se imagjinojne
Te dua aq sa njerzit e mi se besojne
Te dua aq sa ti nuk e meriton.

kjo me pelqeu me shume se gjithe te tjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 11:54 am

:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 11:59 am

Te dua pa ze
Te dua me shpirt ..
Te dua pa fjale
Te dua c'do dite!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 12:02 pm

TI ASNJEHERE S'E KUPTON CFARE HUMB
LODRON SI NJE GJETHE NE LULISHTET PA ANE
TE SYVE TE TU
POR UNE DUA TE TE DUA
ME CDO KUSHT

E.Hatibi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 12:04 pm

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA

Tė dua, pėr ty vuaj!
Tė dua, pėr ty shkruaj!
Tė dua, pėr ty ėndėroj!
Deri nė vdekje ty s’tė harroj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 7:21 pm

TĖ DUA

Tė dua tė pres
Nuk dua tė vdes
Me ylzit e natės
Unė tė pėrshėndes

Kujto erėn e mali
Kujto erėn e lehtė
Kujto zemrėn time
Qė tė don pėr jetė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 7:23 pm

Deshiroj te kem krah te fluturoj
Te zbres ne buzet tua te puth
Fort dhe te tregoj se vetem
Ty te kam dhe sa shum te DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 7:23 pm

Nje nat e bukur
Nje nat e qet
te shkruan ajo
qe te don per jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 7:24 pm

Te them te them te dua
por ti nuk me beson
pyete zemren time
se ajo te tregon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 EmptyFri May 30, 2008 7:24 pm

Mbi nje dete te qete po lundron nje flete
ne te ishte shkruar
"TE DUA PER JETE"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
"Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Te dua" me vargje   "Te dua" me vargje - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Te dua" me vargje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: