»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
NDJENJA EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
NDJENJA EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
NDJENJA EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
NDJENJA EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
NDJENJA EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
NDJENJA EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
NDJENJA EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
NDJENJA EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
NDJENJA EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
NDJENJA EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
NDJENJA EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
NDJENJA EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

NDJENJA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

DashuriaEmer qė duhet mė shumė se vetvetja emer qė e din e ē’ėshtė e vėrteta, qė tė benė njėmijė vjet tė jetosh e tė benė ē’do gjė ta gėzosh! Dashuria!

1484170Mon Feb 06, 2017 6:12 am
Dielli Besoni ne lotet e nje mashkulli
Asnjė mesazh i ri

Bota erotike/seksuale

Bota erotike/seksualeKėshillohen tė hyjnė vetėm ata persona qė janė mbi 18-vjec!
41601Sun Jul 07, 2013 1:56 pm
arion XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
NDJENJA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur