»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE FLASIM PER NDJENJEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Dec 30, 2008 1:43 am

Dedikime dashurie, poezi, krijime, pershkrime, cdo gje e lidhur me ndjenjen e dashurse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
guest
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Jan 06, 2009 6:22 pm

:12: :12: :12: :12: me lendon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Jan 06, 2009 11:50 pm

humor humor humor humor humor humor humor vri veten dhe ti se na lodhe koken :evil:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaēurelsja
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 29/11/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Jan 12, 2009 11:31 pm

uuaaaa vetem me pesimizem ju dashurin??? :>:

a big kiss for you my dear :perqafo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Jan 17, 2009 2:43 am

ndonjeher flasim per kaq shume idiotesira, aman se u lodhem dhe nga dashuria, peme pa kokerra dhe kjo

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ano
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Jan 17, 2009 2:56 am

mire e ke moj shoqe mire e ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovers
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Jan 19, 2009 12:12 am

U lodha,
nga ecejaket
e panumėrta,
mbushur
me grindje
e mėrzi.
Do trokas,
nė portat
e mesjetės,
dhe,
po u hapėn,
do hyj.
Pėr ty,
po mė zuri
malli
tretės,
do duroj.
Por,
mė,
nuk vij…!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovers
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Jan 19, 2009 12:16 am

Ti ku mė humbe e s’tė gjej dot ?
Kujt vallė ja shite trupin tėnd ?!
Natės ndoshta, qė bredh mbi rrugė
Me taka veshur, si zonjė e rėndė !

Nė cilin shtrat ti thyeva flatrat ?
Duke tė puthur, tė vrava vallė !?
Tashmė kėrkoj tė gjej ēarēafėve
Qoft njė qerpik , tė shuaj mall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovers
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Jan 19, 2009 12:19 am

Lotit tėnd

O pikė e lotit, margaritar,
Ku vallė ke rėnė dhe mė je tretur !?
Mbi cilėn buzė tė larė nė ar,
Qė puthje ende nuk ka prekur !?

Unė nuk desha tė tė prek kot
Nuk desha thjesht, tė shuaj etjen
Desha veē qė, nė njė pik lot
Tė bje ngadale, aty tė tretem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100 vjec
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Jan 27, 2009 1:38 amedhe 100 vjec per mamin time , te kam shumeee xhan puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LOVE
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Jan 27, 2009 1:44 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Jan 29, 2009 12:55 am

sa te bukura keto, shumeeee

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Jan 30, 2009 12:56 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 32
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Jan 30, 2009 1:38 am

O ZOT MA NDRYSHUAT MENDIMIN KOMPLET IKA....
AQ PREKSE QENKAN SI POEZIT ASHTU VIDEO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ano
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Feb 01, 2009 2:46 am

ca dreqi po me ndodhe sonte? pse je kaq shume ne mendimet e mija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stelina
vip
vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Feb 13, 2009 12:43 am

[img][/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Feb 13, 2009 11:39 am

NDJENJA ESHT DICKA QE NUK E KOMANDON DOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IM_BACK
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Feb 22, 2009 3:24 am

RINA PSE MOJ ZOGU NUK E KOMNADON DOT TI? SKE FRENA? :>:
:think: AAAA DASHURIA, MI LODHI MEND E MIA repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Feb 22, 2009 12:33 pm

IM_BACK MIRE E KE TI PO NUK ME DEGJON ME KA IK NGA KONTROLLI qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 24, 2009 2:12 am

rina kape nga briret mi yllo kiss

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 36
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 24, 2009 4:37 pm

Ndenjat jane masi shtrihesh ne krevat edhe aty troket ne zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Mar 08, 2009 11:53 pm

TONIII mos u shtri pastaj u pa puna Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
dani
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 12:28 am

alo alo amulanca zemra ime eshte s'mut qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
it's me
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 12:49 am

po hidh dordorant dani se keq puna Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 1:13 am

hahahahhahaha ik moj majmune

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE FLASIM PER NDJENJEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: