»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE FLASIM PER NDJENJEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Feb 10, 2010 1:22 am

ne krahet e tua do te jem, derisa fryme do te kem, do te marr e do te kem shpirt deri sa dhimbja te shkoj teje.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_m
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Feb 11, 2010 11:21 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Feb 14, 2010 12:48 ambe my valentine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Feb 14, 2010 11:51 pm

Kur te
ndihesh vetem dhe te mos kesh qetesi vere doren ne zemer per mua pak
mendo ulu prane dritares dhe henen shiko atehere une nga larg do te
ndieje se vertet me do, tek dritarja do vrapoj ngre koken dhe henen
shikoj dhe atje larg ne qiell ne largesi do te bashkohen shikimet tona
plot dashuriMbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 15, 2010 12:00 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 15, 2010 12:29 am
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 15, 2010 12:31 amperhumba ne zemren tende as vete se di se si..dikush ma vodhi zemren, hajduti mos ishe ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 16, 2010 5:09 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 16, 2010 5:11 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 16, 2010 5:11 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angela.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 16, 2010 6:08 pm

vetem
pa ty rri i mbytur ne mendime,vec me lot ne sy per ty o zemra ime,vetem
per ty qaj sepse te dua shum,dikur te thoja pak, tani ne maksimum.Sa
her flisja me ty,zemra me rrihte fort,se je e vetmja qe dua me shum ne
kete bot,Sa her e thame fjalen te dua e tham me dashuri,se ne zemren
time qendron vetem ti,dhe kur te ...them e them me te vertet sepse shpirti im je ne realitet.me mungon shume shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
une&
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Feb 20, 2010 1:42 am

Kur
mendoj pėr syte e trishtuar Dhe buzet qe dridhen pa fjalė Mendoj pėr
floket mbi gjoksin tend Dhe zemrat qe rrahin pandal. Kur prane teje
qendroj i heshtur Dhe dridhem kur me prek ngadal Mendoj se brenda teje
ka dicka Qe ti ma thua me zemer, jo me fjalė. Dicka qe me ben te ndihem
si engjell Dhe hap krahet drejt teje... te fluturoj Ti me shterngon aq forte prane vetes Dhe un ngadal peshperis te dashuroj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
simple_m
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Feb 20, 2010 2:03 am

Per mbi
telefon gjumi me kishte kapur, prisja nje mesazh ndaj e lash te hapur,
mengjesin kur u zgjova,shpirti sec mu lendua, mesazhi qe me lije
thoshte ''me s'te dua''... Loti faqen rudhi ne pritje te nje tjeter
moti, po ti me su ktheve,s'te ktheu dot as zoti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
........
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 22, 2010 9:18 pm

Dua
ti harroj sot fjalet le te flasin vete veshtrimet le te flase dora qe
dridhet ketu mbi tastieren time. Se kur erret,bie nata nje drite ndizet
brenda meje njerezit,fytyrat fiken, asgje tjeter s'ndjej vec teje. E
terheq imazhin tend une vete neper gjume jemi bashke, por ne agim e
vetme mbetem prape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
x dike
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 22, 2010 10:28 pm

...asgje nuk vepron me tek une.te jetuarit sme ka shume vlere,por jetoj.e rikthyer ne jete,imitoj te tjeret ne rituale frymemarrjesh pa kuptim.e vetmja gje e kuptimte eshte kujtimi i se shkuares s e humbur....kur kujtoj kohen me te ,behem e dobet.me vjen te vrapoj ,ta therras,ta gjej kudo te jete,mjafton te perjetoj qofte nje cast te vetem...si dikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
x dike
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 22, 2010 10:48 pm

...sa me kane vrare heshtjet e tij zemerake kur jepja dashuri dhe merrja indiference.sja merrja dot me force,por as me lutje smund te merrej.sa e kam dashur nje dashuri te vertete,sado e shkurter,sa do keq te perfundonte vec te ishte e vertete.kisha te drejten e zgjedhjes ,por nuk dita te zgjedh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Feb 22, 2010 11:56 pm

te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
une :(
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Feb 23, 2010 10:39 pm

...te ka ndodhur ndonjehere ,ne ndonje perkohesi tenden te jetosh me dicka abstrakte? te zgjohesh me te,te ushqehesh aty,te marresh fryme vec aty dhe te mos guxosh ta mendosh ritin e te jetuarit pa te?si mund te ndodhe qe nje dite krejt papritmas te mos e kesh me,edhe pse vazhdon te jetosh,e vazhdon ta ndjesh njelloj nevojen per te?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Feb 24, 2010 8:01 pm

mos ec para meje, ndoshta ste ndjek dot, mos ec pas meje, ndoshta te humbas, ec perkrah meje, keshtu ja dalim te dy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13.
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Feb 27, 2010 1:17 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 01, 2010 12:39 am


Me
lodhe o shpirt, o zemer me lodhe... ma preve oreksin, e gjumin ma
vodhe... me quaj cte duash, por asnjehere rrodhe... se jam lisi qe
mbiu, kur ti faren hodhe....!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI CUNI
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 01, 2010 1:16 am

Dashuria eshte e embel, kenaqesi te fal, por ndonjehere thyhet si kristal. Vitet qe kalojne caste me kujtojne dhe plaget e shpirtit dot s'mi sherojne. Kerkova lumturine ta gjej ne kete jete por si shperblim me fali tradhetine. Jam i lodhur nga kjo jete, eshte malli, vuajtja, dashuria qe me ka tradhetuar perjete dhe e mbylla kete jete me lot dhe nuk mbeti asgje nga dashuria jone dhe pres Zotin te me marre ne boten e ferrit te me zhyse dhe pse do te pendohem me vone !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 01, 2010 1:53 am

♥ Mbizoteronte nje qetesi Ne kete nate gjithcka pushonte Kisha shume
nevoje per te E ne ato caste me mungonte Ne keto rruget pa njeri Ku
asgje nuk ekzistonte M'u kujtua ajo vajze Zeri i saj kur me thonte: "Te
dua shume, Mos me ler vetem... ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Mar 02, 2010 1:23 am

....2
fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....1 shikim,2 sy te dashuruar......2
trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....1 deshire,e heshtur,e thene vetem
me sy.....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Mar 02, 2010 1:46 am
C'fare dhimbje qenka jeta, pse duhet ta
provoj, ti po me fal dhimbje dhe jeten ferr po jetoj, ne qfar bote
jeton qe ste dhimbsem aspak, apo do te vdes me dhimbje te me thahet ai
pak gjak,te lutem ndryshoje jeten time se e ke hak,pse kaq e erret
zemra jote nese esht keshtu te lutem ma thuaj ti jap fund vetes dhe per
nje dashuri me te mos vuaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE FLASIM PER NDJENJEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: