»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
ZBAVITJE EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
ZBAVITJE EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
ZBAVITJE EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
ZBAVITJE EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
ZBAVITJE EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
ZBAVITJE EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
ZBAVITJE EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
ZBAVITJE EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
ZBAVITJE EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
ZBAVITJE EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
ZBAVITJE EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
ZBAVITJE EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ZBAVITJE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

Chit-ChatBISEDONI ME NJERI-TJETRIN,MERRUNI ME THASHETHEME,FJALE TE KOTA,KALONI MOMENTE TE KENDESHME NE SHOQERIN E MIQEVE.
12989Sat May 23, 2015 4:48 pm
Admin Vetem nje fjale
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi FotografikFOTO TE ANETAREVE,FOTOGRAFI TE BUKURA NGA QYTETET NE SHQIPERIS,DHE MOMENTE TE BUKURA TE FIKSUAR NGA APARATI FOTOGRAFIK.
8270Tue Dec 14, 2010 7:41 pm
eSSi Foto romantike
Asnjė mesazh i ri

Nji kafe mes miqsh

TE PIME NJE KAFE VIRTUALE NE SHOQERIN E NJERI-TJETRIT,TE BISEDOJME,TE MERREMI ME THASHETHEME,TE KALOJME MOMENTE MAGJIK SE BASHKU.
11639670Fri Apr 12, 2013 8:47 pm
shaban cakolli Nje tek puthje per.......
Asnjė mesazh i ri

GUEST

Nuk deshironi te beheni anetar te forumit tone deri sa te bindeni plotesisht qe ky eshte forumi i duhur per argetimin tuaj???? Ateher na shkruani te forumi i guesteve, deri ne momentin qe te bindeni plotesisht qe te jeni pjese e grupit tone. Ju mirepresim.
476527Sat May 23, 2015 4:41 pm
Admin CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
ZBAVITJE Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur