»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE FLASIM PER NDJENJEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
it's me
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 1:24 am

ca ke mi?? ai vete tha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 1:33 am

ban do dalesh jasht po rri urt Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
it's me
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 1:39 am

ik moj pirdhu zzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Mar 09, 2009 2:14 am

skam ndjenja me kan humbur dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TI E DI
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Mar 19, 2009 11:46 pm

NUK E DI CFARE E BENE TE VECANT KETE NATE, APO
KETE FORUM , APO KETO SHKRONJA QE UNE I DASHUR TI DREJTOJ SOT, SE
DI...NDOSHTA PAGJUMSIA APO LODHJA E KETYRE DITEVE, OSE NDOSHTA SHKURTI
SI NJE MUAJ PLOT DITE TE SHENUARA NE KALENDARIN TONE, SE DI CFARE
ESHTE, POR E DI ME SIGURI QE JANE FJALET QE DO TE DOJA TE DEGJOJE
SONTE. NDOSHTA TI NUK DO I MARRESH KURRE KETO FJALE, OSE NDOSHTA
RASTESISH, PADASHJE DO I LEXOSH, OSE DIKUSH DO TE TI THOTE, DHE DO E
KUPTOSH QE JAM UNE, NGA ATO FJALE , SIMBOLE QE PER TY JANE AQ EVIDENT.
ME
MUNGON, NUK DUA TE NDODHE , POR ESHTE KAQ E PAEVITUESHME, DHE CDO DITE
BEHET KAQ SHUME E PADURUESHME.NE JETOJME LARG, DHE KJO ESHTE GJEJA ME E
MIRE QE MUND TE NA NDODHE, TI E DI KETE, KJO NA BENE KAQ TE PAPREKSHEM
NGA REALITETI QE NA RRETHON, NE JETOJME KAQ LARG DHE KAQ AFER, SHIHEMI
NE CDO FRAGMENT VETMIE,DHE PERSERI LARGOHEMI, PER TE DESHIRUAR TE RRIME
GJITHMON BASHKE.
MOS ME KERKO, TE LUTEM MOS E BEJE, MOS TUNDO FRAXHILITETIN E VENDIMEVE TE MIAJ, MOS TRONDIN JETEN TIME, MOS E BEJE ME.
PERPIQU
TE ME HARROSH,DHE TE ME LEJOSH DHE MUA TE TE HARROJ, BEJE TE LUTEM. MOS
ME LEJO TE HUMBAS NE CDO SHIKIM QE ME HEDHE, ME EVITO, TE PAKTEN
MUNDOHU. MOS ME KERKO TE KTHEM PAS, TI E DI QE NUK DO E BEJA, UNE E DI
QE TI NUK DO ME PRISJE, ASHTU SI NDODHI DIKUR, SI DO TE NDODHE
GJITHMON, SA HERE TE PERSEITET, GJITHMON DHE PERSERI,PERSERI.
JETO,
LUMTURIA JOTE ESHTE NJE PJESE AJO LUMTURI QE NDOSHTA DO TA KISHA DHE
UNE, JETO PO BEHE TE LUTEM LARG MEJE, SEPSE KESHTU DO TE ISHTE ME MIRE,
ME E DREJT, PER TY, PER MUA, PER TE GJITHE ATA QE NA RRETHOJNE. JETO TE
LUTEM, POR NE JETEN TENDE MOS ME FUT DHE MUA, S'BESOJ SE MUND, AS UNE
NUK MUNDEM.
JETO POR TE LUTEM MOS ME KERKO, TI E DI QE CDO GJE ESHTE KAQ DELIKATE TANI, MOS E BEJE.
NJE LETER PER TY, QE NUK KA FILLIM, SMENDOJ SE DO TE KETE KURRE NJE FUND.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Apr 10, 2009 3:32 pm

te flasesh per ndjenjen kaq shume e lehte, te hedhesh ne letren e zhubrosur te nje forumi shkronja te pakuptimta,qe njerezit i lexojne pa interes, ose pa ditur dhimbjen qe mbart cdo fjale ne te, dhe te mundohesh te kuptosh arsyen e shkrimit te tyre, eshte kaq larg realiteti me cdo fjale dhimbjeje qe mund te kete cdo tingull i shkruajtur netet e vona, me aq shume mall dhe deshire per te patur nje moment te vetem qetesin. por eshte kaq e bukur ne te njejten kohe te arrish te shkruash dicka, drejtuar dikujt pa emer, dhe ta beshe kete dedikim pa frike pa rezervat e kuadros se etikes, duke u tmerruar nga reagimet.
sa e lehte dhe sa e veshtire eshte te flasesh per ndjenjen

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Apr 16, 2009 11:19 am

UN FLAS PO AJO ME DEGJON repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Apr 18, 2009 11:46 pm

Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Apr 18, 2009 11:47 pm

Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
Dashuri ashte qe te ben te dashurosh
Dashuria eshte qe te ben te gezosh,
Dashuria eshte qe te ben te vajtosh
Dashuria eshte lumturi kur e ke prane
Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire.
Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
Dashuria eshte celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise.
Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjehere, dashuria ne shoqeri ? Kurre
Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.
Gezimi eshte rrjeta e dashurise qe ze shume shpirtra
DASHURIA ESHTE HUMNER QE PO RE STE GJENDEN ME AS KOCKAT
DASHURIA ESHTE SEMUNDJE E PASHERUESHME
DASHURIA ESHTE SYRI I NJE TE VERBRI DHE DEGJIMI I NJE TE SHURDHERI
PA DASHURI SKA JETE DHE JETE PA DASHURI KURR SMUND TE KETE

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Oct 05, 2009 11:25 pm

I ragazzi che si amano

I ragazzi che si amano si baciano in piedi
Contro le porte della notte
E i passanti che passano li segnano a dito
Ma i ragazzi che si amano
Non ci sono per nessuno
Ed č la loro ombra soltanto che trema nella notte
Stimolando la rabbia dei passanti
La loro rabbia il loro disprezzo le risa la loro invidia
I ragazzi che si amano non ci sono per nessuno
Essi sono altrove molto pił lontano della notte
Molto pił in alto del giorno
Nell'abbagliante splendore del loro primo amore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Oct 05, 2009 11:29 pm

Per il mio cuore basta il tuo petto,
per la tua libertą bastano le mie ali.
Dalla mia bocca arriverą fino al cielo,
ciņ ch'era addormentato sulla tua anima.
In te č l'illusione di ogni giorno.
Giungi come la rugiada alle corolle.
Scavi l'orizzonte con la tua assenza.
Eternamente in fuga come l'onda
Ho detto che cantavi nel vento
come i pini e come gli alberi di nave.
Com'essi sei alta e taciturna.
E ti rattristi d'improvviso,come un viaggio.
Accogliente come una vecchia strada.
Ti popolano echi e voci nostalgiche.
Mi sono svegliato e a volte emigrano e fuggono
uccelli che dormivano nella tua anima.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Nov 09, 2009 1:17 am

Zemra e nje te dashuruari eshte si nje lule qe po ta perkujdesin cel,po ta perbuzin vyshket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Nov 10, 2009 1:01 am

e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Nov 13, 2009 1:31 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Nov 19, 2009 1:26 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Nov 19, 2009 10:56 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Nov 23, 2009 5:14 am

Me mungon shikimi yt dhe vetmia po me mbyt ,me mungon buzeqeshja jote si dielli I kesaj bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Nov 23, 2009 9:48 pm

me mungon kur ste kam me mungon kur fle ne gjum me mungon ne cdo sekond qdo gje jotja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Nov 23, 2009 11:57 pm

e ndjej mungesen tende....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Nov 24, 2009 1:38 am

__________?_______________Te dua, a me don,
________?__________?______une per ty e jap jeten
______?__?_______?________e ti per mua qmendone!
____?_____?____?__________dhe me trego sa me don
__?________?____?__?_____
____________?____?_____?_O Zot i vertet
_____________?____?__?_mos me le te vuaj
______________?____?___mos ma largo te dashurin
_______________?_____te behet i huaj.
________________?____
___???_______Te mendoj ne vete
___?___?_____te mendoj me drite
___?_____?___ te dua me Zemer
___?______?__te dua me shpirt
___?______?__
___?_____?___Te kam dashur
___?___?____dhe shum te dua
___???______por te lutem ty
_____________mos mem tradhtua
__?_____?___
__?_____?___Te dua do te them
__?_____?___dhe ashtu do te mbes
__?_____?___te dua do te them
__?_____?___gjersa une te vdes
__?_____?___
__?_____?___Oj Dashuri e mallkuar
__?????____pse sme le te qet
____________po me ben te vuaj
__?__________gjithnje ne ket jete
__?_?________
__?__?_______Asgje me te bukur
__?____?_____ska ne kete jete
__??????____se dashurija e vertet
__?______?___asgje me te bukur
__?_______?_ska per mua
__?________?_sa i dashur kur me thet TE DUA

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Nov 25, 2009 12:23 am

kenga qe ngeli mit, dhe pas vdekjes tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Nov 25, 2009 12:28 am

S'ma mban te flas per ndjenjat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Nov 25, 2009 12:29 am

i dashur, eshte tragjike te flasesh per te, se te dhembe deri ne fund te shpirtit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TONIII
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 36
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Nov 25, 2009 12:48 am

Dikur te pandare bashke ne u rritem,ne cdo hap te jetes me endrra vraponim
te shkuarem jetuam te ardhmen se ditem,lotet bashke ndanim buzeqeshjet jetonim
Tek ty gjeta prehjen qetesine qe kerkoja,miku im i shtrenjt qe kurr sdo te harroj
Gjith fjalet e zemres vec ty ti besoja,pran meje te gjeja kur kisha nevoj.

Besonim njeri tjetrin bashk ndanim gjthcka,isha e ndrojtur ti mir me njihje
-dua nje djale- nje dit zemra tha,ate cast ne sy nise te me shihje
-ah moj mikja ime- the me gjysem zeri -ai qe te ka ty ka nje thesar
-Buzeqesha heshtur kjo fjale me turp me beri ti me pe ne sy dhe the-lum ai djal

-Nje pasdite vjeshte tek rrinim menduar,habitshem te pyeta -a je i dashuruar?
-Ti ne cast nuk fole pastaj me the qetesisht,-syt e nje vajze dashurova gabimisht
-Kush eshte ajo vajze?- te pyesja disa here ,kush ishte vall ajo qe zemren te rremben?
Ti vec me thoje qe quhet ‘mister’ si syt e saj ne bot kurr nuk gjen,

Nje dite u largove pa thene lamtumire u zhduke si mjergull qe iken e svjen
Ne ē’shtigje ke humbur o miku im i mire, zemra ka nevoj e afer ste gjen?!
Mos vall je larguar me vajzen qe doje pran saj nje enderr te re po nderton,
mos ndoshta qetesin i vetem kerkoje dhe mikja e vjeter mall nuk te zgjon?

Dhe koha rrodhi ashtu si jetet tona, pran djalit qe doja sot nuse do te isha
Permallshem mu kujtua miqesi e jona ,sa doja qe sot pran ty te kisha.
Mes turmes se dasmorve nje djale mu afrua, me pa dhe filloj te me flas per ty
Lajmi qe me dha jo nuk mu besua, si ujvar lotet rridhnin nder sy.

Dhe lajmi i hidhur zemren ma preu ti me nuk jetoje o miku im i rrall
Dhe plaga e shpirti endrren ma theu pse e bere pse e bere valle?!
Nje kuti te vogel nje leter mbishkrim, e kishe len per mua para se te shkoje
E zez mbi te bardhe gdhendur emri im, tani ste kisha prane qe te me ndihmoje.

Dhe lexova fjalet ashtu duke qare:
- mikja ime e rralle e lumtur qofsh perjete
Vec gezime pac me ate qe ke marr
ta uron nga zemra miku i vertet
Kjo jete e imja nuk kishte me kuptim
nuk kishte me djell qe ngrohte per mua
Mos me gyko se bera gabim
rrezja e fundit sot per mua u shua
Shiko ne kuti dhe kupto gjithcka
zbulo misterin qe kerkoje dikur ti
-Aty ish nje pasqyre qe nga dora me ra
kur pash mbi te perlotur syt e mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Nov 25, 2009 1:00 am

@heartbroken @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE FLASIM PER NDJENJEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: