»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE FLASIM PER NDJENJEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Nov 25, 2009 11:16 pm

Tieni stretto ciņ che č buono,
anche se č un pugno di terra.
Tieni stretto ciņ in cui credi,
anche se č un albero solitario.
Tieni stretto ciņ che devi fare,
anche se č molto lontano da quģ.
Tieni stretta la vita,
anche se č pił facile
lasciarsi andare.
Tieni stretta la mia mano,
anche quando mi sono
allontanato da te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Nov 27, 2009 2:40 am

falmi mekatet ti mbart serish,
merrme gjithcka nga palca ne mish,
me ler vec nje goje te psheretis,
te emblat fjale te dashurise..........!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Nov 29, 2009 2:14 am


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Nov 29, 2009 2:22 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Nov 29, 2009 2:24 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TONIII
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 36
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Nov 29, 2009 2:59 am

@heartbroken buron nga zemra te shtyn te besh cmos per nje qe don @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Nov 30, 2009 2:34 am

per ke ore bir

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Nov 30, 2009 7:31 pm

qesh qesh qesh mi era me shkrive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
a$a
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Dec 02, 2009 2:41 am

eee dashuria, mi mori mend e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Dec 03, 2009 12:15 am

KUR DHIMBJA BEHET NDARJE DHE NDARJA NUK KA FJALE HESHTJA BEHET LOT DHE LOTI BEHET MALL.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Dec 05, 2009 2:08 am

Cigarja
jote jam une i dashur dhe pagjumsia mban emrin tim, me kot perpiqesh te
me harrosh une kurre per ty s’do jem kujtim, dhe kur te puthesh me te
tjera ato prape jane buzet e mia, shtrengimi yt aq i tendosur eshte
malli im nga xhelozia.
Kthehesh ne dhome i rraskapitur e ankthin nis
perseri, ku duke qare e lebetitur vetmia ime kthehet tek ti. E shikon
shtratin, ke frike te shtriesh, mos ndodhem une nen carcafe merr
shishen fillon te pish te harrosh gjurmet qe tek ti lash!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Dec 05, 2009 2:09 am

Oh,
dhe ne vdeksha, sillme neper mendje Kujtoje mikun qe te desh me zjarr;
Se ta duroj, i mjeri, s'jam ne gjendje, Harrimin tend, e dashur, as ne
varr!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anonim
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sat Dec 05, 2009 2:12 am

Mbi qyetet po bie shi e erresira ka mbuluar dhe qyetetin tend atje ku ndodhesh tii....
Kujtime te ngrira varen mbi mure e fotografite tona sot shfaqen bardh e zi........
........me lot ne sy
me nje mall qe se lag as ky shi i mallkuar qe po bie tani.
Po ecen dhe ti rrugeve naten sic po bej une ?
Po i kerkon kujtimet thelle neper qyetet ashtu i cmendur ashtu sic po i kerkoj une?
I ke pare valle ? Si ishim ne te dy dikur?
Me marrosi ky shi i lig qe gjithmone me kujton ty e lot derdh vetem lot sikur jam ne zi....
Se me solli tyyyy perseri neper kujtime ketu ne kete qyetet te lagur...............
................ e jetes ti them
me ler te lutem me ler se spo mundem te jetoj.
Por a do te me degjoj? Do mi degjoj vuajtjet e mallin qe kam sot ne shpirt?
Sikur te me shtrengoje sikur me shtrengoje ti dikur?
Dua te mbeshtes koken ashtu ne shpatullen tende eh dhe si me mbajte vetem ti.
Vetem me shtrengo me mbaj ne duar o jete qe je diku tjeter ne .............
..................ne nje qyetet tjeter...........
.............me shi dua te jete ...........
...po pikerisht nate e erret si kjo qe po ndjej une.............
..Me thuaj se dhe tek ty eshte nate e ftohte ............
........pemet kane ngrire dhe kujtimet tona .........
.......me fotogragfi te lena me lot pergjysem....
..........me thuaj se dhe atje po bie shiiiiiiiiiiiiiiiiii
.......me thuaj se dhe ti po vuan
...........keshtu sic po vuaj uneeeeeeeeeeee
..........ne nje tjeter qytet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bimba
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 296
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Dec 06, 2009 12:56 am

shume te bukura keto letrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Sun Dec 06, 2009 11:01 pm

un s“te harroj kurr ate buzqeshje qe buza jote qeshte dikur ,sikur dhe syrin tend te bukur qe me shikojke vetem mua se harroj asnjeher po ato duar qe me ledhatonin aq embel po ato fjalt e tua margaritar po fjala me e vleshme qe ishte per mua ,ishte fjala TE DUAAAA @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Mon Dec 07, 2009 12:31 am

♥ ♥ ♥ Dedikuar ty♥ ♥ ♥
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
per _ty
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Dec 08, 2009 2:45 am

(Æ`v“Æ)
`·.ø.·“
ø.·“ø.·Ø) ø.·Ø)
(ø.·“ (ø.·“ (ø.·ØÆ` ♥
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angela
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 29
Registration date : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Tue Dec 08, 2009 5:44 pm

me ka marr malli per lepurishin qe ka ikur ne itali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lacrima
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Dec 09, 2009 2:33 pm

urrej gjendjen ne te cilen jam...dhe e di qe jam kshu nga ti...sdi cte bej...me ndihmo te kuptoj cduhet te bej me ty...me kete qe ndjej per ty,vetem ti mund ta besh...perndryshe do me duhet te largohem...edhe pse dhemb shume...me thuaj ti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Wed Dec 09, 2009 11:02 pm

falmi
mekatet ti mbart serish,merrme gjithcka nga palca ne mish,me ler vec
nje goje te psheretis,te emblat fjale te dashurise..........!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Dec 10, 2009 9:01 pm

puthje [url][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PADRONE
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Thu Dec 10, 2009 11:17 pm

Gjeja me e dhimbshme,te vret ngadale,nese kerkon te tallesh me te..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Dec 11, 2009 5:34 pm

te flasesh per ndjenjat eshte e veshtire pasi nuk egziston asnje gjuhe e botes ta pershkruaj cfare eshte ne te vertet ndjenja.....nuk me mjafton fjala te dua,te dashuroj,te ndjej,te adhuroj apo ....sepse asnjera nga keto nuk e shprehin ate qe une ndjej per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Dec 11, 2009 9:00 pm

ndjenjat i shpreh zemra :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   Fri Dec 11, 2009 10:16 pm

une do thosha qe i ndjen zemra por per ti shprehur .........!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE FLASIM PER NDJENJEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE FLASIM PER NDJENJEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: GUEST-
Kėrce tek: